Nintendo Wii & Wii U official thread...

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Sep 17, 2006.

  1. Esh

    Esh HWB

    Re: Nintendo Wii official thread...

    hahah, ma ono kad vec ubacis dvd nekako mi pegla ustajat i mijenjat, a da ovaj nisi protahbirio :D

    posto sam vec stela na kuglanju =)
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Normala da se štela, kad je gubio ko albanija IRL :D
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Zadnji prodajni rezultati govore kako Wii konzola i dalje premoćno vlada u Japanu. Wii trenutno nadmašuje PlayStation 3 sa 4:1. U 4 tjedna zaključno sa 24. veljače, Nintendo je prodao čak 331,627 konzolu dok se PlayStation 3 prodao u 89,131.

    A što reći tek za Microsoftov X360? On se prodao u mizernih 14,079 primjeraka. Bome Japanci ne vole X360. Super Smash Bros. Brawl postao je najbrža prodavana Wii igra ikada pa se samo u 11 dana prodao u čak milijun primjeraka.

    Dobro se prodaje i Wii Fit. On je prodan pak u 309,311 kopija.
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    djaba ti kada je to djecija konzola :lol: :lol:
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Iako su mnogi osuđivali Wii konzolu kako su njeni vlasnici "mala djeca", izgleda da to nije slučaj. Naime u izjavi Reggie Fils-Aima stoji kako gotovo nema vlasnika Wii-a mlađeg od 13 i starijeg od 60 godina, te da je prosječna dob jednog vlasnika Wii-a 29 godina.

    Također stoji u izjavi da se Wii ne kupuje samo zbog Wii Sportsa (kako su mislili neki novinari i statističari), već da su igrači Wii-a "hardcore gameri". Fils-Aime je također izjavio da je poprilično zadovoljan sa dosadašnjom kvalitetom third-party igara, te da se programeri Nintenda jako trude na pomicanju granica samog Wii hardwarea.

    Postoje također neki neslužbeni podaci o prosječnoj dobi vlasnika PS3 i X360 konzola. Prosječna dob PS3 vlasnika je 25 godina, dok je prosječna dob vlasnika X360 31. No uzorak PS3 i X360 vlasnika nije reprezentativan, te ga ne treba u potpunosti uzimati u obzir.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Najvise mi je zao Metroida. Igra je olaksana tri puta u odnosu na prethodne dijelove zbog tih "hardcore" gejmera :|
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Probaj Contru za DS :lol:
     
  8. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Nintendo Wii official thread...

    easy???
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Ja pogubio sve zivote na prvom levelu :lol:
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: Nintendo Wii official thread...

    skoro igrao Contra : Alien Wars preko neta , pogubim "namjerno" :lol: živote izvalio se i gledao kako lik igra ! umjetnost :D
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Tenis samo sluzi za zivciranje i lomljenje :mrgreen:

    Neki dan zamalo prst prebih koliko sam jako udario u stolić :D
     
  12. Esh

    Esh HWB

  13. mgcemir

    mgcemir Novi član

    Re: Nintendo Wii official thread...

    ljudi kupio sam xbox 360 i preso bruku igara al sad hocu da vidim kako wii se igra. gdje mogu najjeftinije proc sa uzmanjem wii-ja u sarajevu.
     
  14. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Drama :D
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Jos uvijek prodaju one finte da konzola moze posluziti kao sprava za vjezbanje. Urnebes. :lol:
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Pa moze, kupis 360 i smrsas od sikiracije :lol:
     
  17. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Neznam odkud im volja da pokusavaju da smrsaju sa Wii-em, polako se probudis rano i hajmo na trcanje, a ne ove fiks ideje.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Ma hajd sto reklamiraju to kao spravu za vjezbanje, ali sto se neuke narodne mase pale na to. Ako cemo realno, Eye Toy Kinetic najvise umori od svih tih kvazi-fitness igara, mada i to dosadi nakon dva dana.
    @Sulu - prejako. :lol:
     
  19. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Evo PoP za Wii.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Nintendo Wii official thread...

    Jos nije oficijelno, a jos i multiplatform naslov u pitanju. Radije otvoriti generalni topic, nego za svaku platformu posebno. :roll: