Noctua NHD14 Backplate

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Aldiin, Sep 29, 2015.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pozdrav.
    Dok sam premještao stvari iz jednog stana u drugi, nekako sam izgubio backplate za Noctu. Tu svi svi ostali dijelovi ali nažalost backplate nema. Sada našao sam na njihovoj stranici da se može kao besplatno naručiti mounting kit ali kada odaberem LGA 1150 onda nema NHD14 modela? Evo da malo bolje objasnim:

    http://www.noctua.at/main.php?show=support

    Tu odaberem Mounting Kits i uzmem ovaj NM-i115x Mounting-Kit: Upgrades older Noctua CPU coolers to LGA1156/1155/1150 & LGA1366
    Kada uđem na to, popunim sve informacije, stavim sliku ploče procesora, računa i garancije, krenem odabrati product i nema NHD14?
    Onda odaberem ovaj prvi NM-I2011 Mounting-Kit: Upgrades older Noctua CPU coolers to LGA2011 i tu ima NHD14 ali nažalost ja nemam ploču ni procesor da slikam modela LGA2011..

    Zna li neko riješenje problema ili da nema viška backplate? Da li može neki drugi backplate se koristiti?
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mislim da je to zato što D14 nije "older CPU cooler" (barem ne toliko). Pošalji support-u mail, možda će ti jeftino prodati taj Kit.
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Poslao sam prije nekih sat vremena, vidjet ćemo šta će odgovoriti.
     
  4. KingT

    KingT Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Fazon je što ja imam sve mounting kitove, al mi fali backplate. Vidjet ću šta će mi odgovorit.
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Noctua mi je poslala backplate prije jedno 16 dana i nije još stigao.. Koliko ste vi čekali na to?
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Opet su poslali part danas, moguće da se zagubio prvi put..
     
  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Part se bio zagubio prvi put, drugi put kad su poslali došao evo u roku 7 radnih dana. Noctua ftw.

    moze lock ovdje.