nokia 5530 i problem sa karticom

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Hells, May 6, 2011.

  1. Hells

    Hells Aktivista

    imam nokiu 5530 i uzeo sam neki dan sd karticu 4gb...kada sam je ubacio u komp i formatiro,nakon toga prebacio pjesme...i ubacio u mobitel..pise da je zauzeto memorije..al ne prikazuje te pjesme.sta god da stavim,nece da prikazuje...jednostavno ih izbrise

    ..nakon toga sam je formatiro u mobu..i prebacivo pjesme sa bluetooth...i cinilo se da je sve ok..medjutim,,samo 20pjesma od ukupno 100 mogu slusat...za ostale kaze da su ostecene...a neke cak i izbrise

    ..ne kontam zasto se to desava...da mozda nije kompatibilna sa ovim mobitelom?...kako to mogu provjerit ako je to problem..
    hvala
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    pa za pocetak probaj u drugom mobitelu ili vise njih . ako ne fercera garancija je tu da pomogne :)
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel kartica kinez wannabe 4gb, a u stvari je 128mb kao sto se meni jednom desilo kad sam je kupio na ebayu.

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  4. Hells

    Hells Aktivista

    Heheh..moZe da bude..jer sam je uzeo preko oglasa...imal neki software-da to provjerim...ko ti sandre...:D i da je onda uzmem i bacim u kantu