Nokia 6600 vs Simens Sx1

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Guest, Oct 16, 2005.

?

Nokia vs simens

  1. Simens Sx1

    12 vote(s)
    100.0%
  2. Nokia 6600

    0 vote(s)
    0.0%
  1. postal dude

    postal dude Aktivista

    150KM u plusu 1GB

    jeftinije da uzmes 512MB za nekih 80takKM(vjeruj meni netreba ti ja sam imao ngage sa 512MB i bilo je vise nego dovoljno za igre i ostale zzancije)
     
  2. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    uzmes 1 GB i uspori se nemoze sporije bit zanimljivo glasovanje nokia nokia nokia :eek:
     
  3. pac

    pac Komšija

    imao sam sx1 i 6600, i nokia mi je bila bolja radi lakseg baratanja, a sx je bio bolji radi izgleda!
     
  4. Guest

    Guest Guest

    ok iskusni kad nesto neznam sutim kao zaliven NOKIA JE SYMBIAN A SIEMENS NIJE JEL?!
    oba su symbian telefoni nokia je bolja radi funkcionalnosti radi a siemens je sminka mada se covjek izgubi prilikom tipkanja jer su tipke sranje a na oba moze 1GB mmc ali ce ti usporiti telefon i zagorvati zivot ako hoces 1GB mora ici jaci telefon 6630,6680 itd...
     
  5. n1dal

    n1dal Aktivista

    Evo,usput da vas pitam da li zna neko gdje ima kupiti 6600 ili 6630 za neku cijenu sa kojom bi najbolje prosao(navesti cijene) ?
    Isao sam malo ,gledao telefone ...ima tu dilema ,ali uvijek se nadje nesto sto je bolje...Samo za Sarajevo vazi.

    Unaprijed zahwalan :)
     
  6. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    6600 minimalno mozda 200+KM ima jedna moj drug prodaje za 200KM pa ako si zainteresovan................................................
     
  7. Guest

    Guest Guest

    to je fina cijena smo provjeri da nije ujebata
    n1dal najbolje ces proci u oglasima mislim na cijenu 6630 ja sam prodao za 400 km trebale pare a raja je daje za 450km
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja svoju najverovatnije prodadoh za 300KM ali je ocuvana i ima 256MB MMC... dvije baterije slusalice, i CD pun programa :D:D
     
  9. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    na konju si ako prodas za toliko
     
  10. postal dude

    postal dude Aktivista

    qler mozes je prodati za 0.3k kad god sa tim djidjama ustvari jedan me lik bas pitao za oto pa se mozda dogovorimo.
     
  11. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    ali kad je ono 2000g izasla ona "revolucionarna" nokia 7650 pa sta je se sve pisalo.....
     
  12. pac

    pac Komšija

    ako si zainteresovan imam ti nokiu 6630 za 400km!
     
  13. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    zainteresovan sam u kakvom je stanju nokia i gdje zivis :?:
     
  14. n1dal

    n1dal Aktivista

    Ma to i nije losa cijena...ali uglavnom nisi nesto mnogo izmjenio,jer ga mogu kupiti za 450KM (nov;standardni paket).Jbg,znam da polovan moze max. smanjiti za 50-60KM ...to je tako !

    Napisi malo sta dolazi uz telefon ? Telefon,kabal,cd,garancija?,3 holograma na tel.(baterija i 2 na telefonu) ? :mrgreen: ...jbg kad kupujem ne kupujem svasta :)

    Vidjecu jos pa cu ti javiti ovdje...

    Pozdrav