Nokia N96 procjena

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Hansel, Jul 22, 2009.

  1. Hansel

    Hansel Komšija

    Nisam stavio temu pod oglase jer ne prodajem ovaj mobitel. Interesuje me samo koja je cijena ovog novog mobitela, odnosno za koliko bi se mogao prodati nov N96.

    Hvala.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Tesko je izvuci informaciju kod nas koliko nesto kosta i da je pravilna kad svi uvoze preko nekih divljih kanala. Koliko sam mogao primijetiti, u radnjama vani se cijena krece oko 400, 450 eura pa ti vidi na osnovu toga sta mozes izvuci.

    Pretpostavljam da je opcija bez garancije pa bih se usudio reci nekih 600KM, mada ce sigurno ovi preprodavaci mobitela imati bolji uvid.
     
  3. Hansel

    Hansel Komšija

    Sa garancijom je, valjda je tako u BH Telecom-u, s obzirom da je tek kupljena i neotpakovana.

    Mislim da bi 600 KM bilo ok bez obzira na uslove.

    Hvala.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    ..i zavisi kome prodajes. Mozes naletit nko ko ce uzet za 650 a neko nece ni za 500. Kao sto Enis rece, kako variraju cijene tako i musterije. Stavi oglas pa vidi. Geldam polovne se krecu od 400 do 600. Stavi ti na 600.
     
  5. Hansel

    Hansel Komšija

    Stavit ću 650 i gledati da prodam za 600.
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Cek, koliko si platio N96 u telekomu, koji je i sad neotpakovan, te ga odmah takvog neotpakovanog prodajes za 600. Neotpakovan je 800 marona ni manje ni vise. Ne kontam te.
     
  7. Hansel

    Hansel Komšija

  8. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Nemoj samo reci da je taj Samsung bez garancije?
     
  9. Hansel

    Hansel Komšija

    Sa garancijom je.
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ja bih samo Nokiu 3210 zamjenio za Samsung telefon, naravno uz doplatu korisnika Samsunga.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Nebih sad da pametujem, ai ne mogu da vjerujem da si uzeo telefon a ne znas ni sta si uzeo. Pa je falila sekunda da ga zamjenis za nesto "upitno bolje" i jos da doplatis.

    Ajde dobro je pa si na vrijeme skontao sta si kupio i ako je n96 popljuvana.. al to je sad druga prica.
    Sretno korištenje ;)
     
  12. Hansel

    Hansel Komšija

    Navodno postoje kritike na software, ali ću uraditi update pa će to valjda biti sve ok.

    Hvala.
     
  13. Talnay

    Talnay Aktivista

    Ma za koji mobitel ne postoje kritike? Za svaki proizvod ce uvijek bit neka kritika.. :D Uvijek ce nesto falit, ne postoji nista savrseno...