Nova modna pošast - torbicaneri

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Jun 7, 2008.

  1. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ma klasika, uskoro ce oksigen-barovi, "dzogeri" sa iPodima i brendiranim vodicama, te super-popularni vegani (NHF Baha :mrgreen:).
     
  2. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Evian :lol:
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Procitaj Evian odozada. :lol:
     
  4. Amash

    Amash Aktivista

    Kod mene 0,5l moze proci samo ako se radi o konzervi il' klipaci vopi-a :lol:
     
  5. Zombie

    Zombie Aktivista

    To sto se tice vode, ljeti izac na pola sata na +35 bez flase, obicne ili kisele, nije normlano...a to sto je raji pocelo svasta smetat, to je druga prica...
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Okej je uzet svoju flasu iz kuce i napunit vodom, ili kupit kiselu ako ti je cejf da pijes kiselu. Ali kada neko uzme brendiranu vodu (Olimpija, npr.), cisto iz fazona, a ne iz stvarne potrebe, to je pomodarstvo i tome je mjesto u ovoj temu :)
     
  7. GW

    GW Moderator

    Ne postoji brendirana voda, hurma. Ako postoji, onda je sva brendirana.
     
  8. FearLess

    FearLess Aktivista

    Najveci grijeh je uzeti flasiranu vodu u kaficu. Ja kad narucim kafu dobijem tu vodu dzabe jos puno leda, a one glupacice naruce tu flasiranu kao ne piju vodu iz cesme :roll:
     
  9. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Tacno, ali postoji ona malo-vise brand i ona malo-manje brand :D Naprimjer, nije isto kupiti flasicu Sarajevske vode i Olimpije/Danone/Nestle. Prvu kupis ako si zedan, a ove ostale ako hoces bit "in".
     
  10. Amash

    Amash Aktivista

    Najgore sto sam vidj'o ljudi krenu na Vrelo Bosne i kupe Janu da eto imaju tamo sta da piju :wallbang: :lol: Uticaj televizije, medija i kronicni manjak mozga.
    Da citiram lyricse jednog banda:
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nisam ja vegan gluho bilo. To su ekstremisti, onak' ko vehabije. :lol: :lol: :lol:
     
  13. sumeir

    sumeir Komšija

    "They Live"
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, Baha nije vegan, samo ne jede meso, right? :D
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Stevie, neupucen si u terminologiju. Baha je vegeterijanac (ne jede meso), vegani su oni tipovi sto nece nista sto ima veze za hajvanom, npr nece da koristi sampon koji je na misevima testiran. :lol:
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    E jebiga sad. :D
     
  17. GW

    GW Moderator

    Sad je pitanje da li vegani vole životinje ili mrze biljke? :lol:
     
  18. 3125

    3125 Komšija

    [​IMG]

    Sto se flasica tice, to mi vec koju godinu nevjerovatno ide na zivce. Pedercic seta na +50 i nosi u flasici dva prsta vode (ili jos gore, kole) za koju se mogu kladiti da je provrila. Nevjerovatno. Nista mi ne bode oci kao to.
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Zato sve sto nosite stavite u ruksak i ne idete nikome na zivce.. :D
     
  20. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    u pola boce svepsa 2 flasice vigor vodke , j vodu :)