Nova modna pošast - torbicaneri

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Jun 7, 2008.

  1. selvin

    selvin Moderator

  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Sumnjuam da znaju sta je AA baterija a kamol "tipkovnica".

    Inace bez zajebancije, likovi nosaju maramice, labelo i jos jednu vrstu sminke ali ne znam staje. Mislo sam da je dezinformacija ali stvarno nosaju tak'a sredstva.

    Ima jedno 3 godine da je u ZE obavezna torbica ali mene vise nerviraju roze mjćice i one na pruga. Takiodjer i oni retardirani salovi. U buticima ne znas koji je muski a koji zenski odjel. Nabavka robe za "normalne" muskarce u ZE je nemoguca.

    Strasno..
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Izgleda da je to kod vas extremni sport.. :D
     
  4. zoi

    zoi Veteran foruma

    ma pusti nailsa nije normalan :D
    inace,kod nas stvarno ove torbice su odavno uzele maha.isto mi smetaju ove roze majcice,i oni kajsevi :smt005 samo ne znam sta mu sada smetaju majice u pruge,bas su sexy :lol:
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Imam ja jednu "prugastu" ostala od humanitarne iz rata.. da ti dam ? :D

    Imam osjecaj da je mozda sekundu manje torbica nego prije 2 godine. Ali zato samsung, Deen-naocale, pocjepane uske gay hlaćice ce biti mislim vjecna moda.
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Jest mu drago :lol: Kako se samo smjeska na dodirivanje fantasticnog SAMSUNG proizvoda.

    Uz "perilicu", jedna od odvratnijih reklama na TV-u. Al' jbg, nije tema "Snaga 5 mega piksela SAMSUNG mobitela".
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Mora staviti svoj "soul" u torbicu :smt005
     
  9. zoi

    zoi Veteran foruma

    kako ide ona reklama:"jana,za zenu sa stilom" :lol: :lol: samo sto je to kod nas za zelju od muskarca sa stilom :mrgreen:
     
  10. vnm_

    vnm_ Komšija

    nije los ovaj tuborg lemon, ima 4.9% alkohola. taman da napijes maloljetnice prije nego sto im pokazes svoju fancy torbicu. :mrgreen:
     
  11. Amash

    Amash Aktivista

    Pseudo pivo koje ce na trzistu biti godinu-dvije samo da bi se nesto novo reklamiralo i prodavalo...
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma nece ga biti sljedecega ljeta ;)
     
  13. vnm_

    vnm_ Komšija

    ma pivo sa limunom nije neki cudan izum. u minhenu to postoji vec stotinjak godina a zove se radler i sadrzi oko 3% alkohola.
    odlicno pice za ljetno doba. sjednes u pivsku bastu i ispijas citav dan jedno za drugim, a navece kad zahladi samo predjes na normalno pivo. :mrgreen:
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    ili jednostavno uzmeš normalno pivo i naguraš četvrtinu limuna nutra... old skul ;)
     
  15. GW

    GW Moderator

    Ili jednostavno naručiš limunadu. :D
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    ma daj budi ozbiljan.. tko vidio limunadu pit po ljetu :D
     
  17. GW

    GW Moderator

    khhm... bahamut....khhm :lol:
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Aaaa njemu je rekla konobarica: Nema prirodne limunade, ja popila.. :D
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da, tako da je tehnicki nisam ni pio cijelo ljeto. Do veceras! :lol:
     
  20. Pasha

    Pasha Komšija

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018