Nova prodavnica?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by River, Jul 6, 2009.

  1. River

    River Novi član

    Drustvo,

    da li mislite da bi prodavnica samo sa proizvodima kvalitetnijih proizvodjaca tipa Onkyo, Denon, NAD mogla prezivjeti (naravno, financijski) u Sarajevu?
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ni teoretski
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Moram se sloziti sa Stihijem. Bez "robe siroke potrosnje" tesko.
     
  4. River

    River Novi član

    Ma, tako sam i ja mislio, ali me nervira da za bilo sta slicno moras u Zagreb ili negdje drugo.
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Nema sanse, prije par godina kolega je imao takvu ideju i nesto je poceo dole u skenderiji da malo drzi, ali brzo je digao ruke od toga.
    Ovdje 1% ljudi zna sta je to i koliko vriedi a svi ostali se kunu u samsung, lg ili u jos vece smece.
     
  6. Shenron

    Shenron Komšija

    Slony, Pajonir, Samsung i LG... ostalo ti nista ne valja, ma smece :D ... dodjes u ducan i pitas nesto sto nije od ovog nabrojanog i gledaju te ko da si iz tunguzije doso i pitas imaju li spejs satl za kupit.
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Nemas gdje ni pitati, pogotovo kako je mobilmedija propala dole je znalo bini bar nesto.
     
  8. River

    River Novi član

    Vjerovatno nista poput Bang & Olufsen nece nikad biti otvoreno. BTW, poslusao sam kako zvuci njihov BeoLab 8000 prije neki dan u Zagrebu i to nije za vjerovat. Istina, i cijena nije za vjerovat!
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    da tek čuješ što za te pare možeš dobit od normalnih brendova... uh :wink:
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    Dobro syss kaze, da tek cujes nesto od drugih firmi u toj cjenovnoj klasi, pa poznato je da B&O pakuje prosjecne komponente u fantastican dizajn i bezobraznu cijenu.
     
  11. River

    River Novi član

    Ok, vjerujem, ali kako ja nisam u svemu ovome koliko vi dajte mi nesto za sto mislite da zvuci bolje za tu cijenu, pa da probam negdje cuti kako i to zvuci.
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    Za pocetak recimo neke bolje B&W zvucnike (803S npr.) spojene na Classe predpojacalo i pojacalo.
    (pazi nije to onaj classe sto robot tusi) :D
     
  13. River

    River Novi član

  14. syss

    syss Veteran foruma

    slušao baš nedavno CA-2200, CP-500 i CDP-102 sa gamut l5 spikerima i kablovima ranga kimber select u polu-dedicated sobi... brrrrrrrrrrr

    rrrrrrrrr... se nastavlja :D

    b&o tu dođe negdje ko walkman, ali kazetar :D
     
  15. JVC

    JVC Overclocker

    Naravno da dodje, to je sminka prosjecne kvalitete.