Novi forum fenomen

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Aug 17, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Zamolio bih ljude koji su aktivni i na nekim forumima 'opceg tipa' da mi objasne fenomen zahtjeva i slanja e-mailova tipa "obrisite mi profil" uz neku dodatnu fensi pricu. U pravilu su to likovi sa "0 poruka", registrovani na isti dan kada je poslat i zahtjev ili slicno. Kada ne zelis da ucestvujes na forumu, jednostavno prestanes da pises i da se prijavljujes na forumu pa ne vidim u cemu je problem? Takodjer, epovi tipa "ja odoh, svi ste smradovi, duboko sam dushevno povrijedjen" su izvan mode.

    Ja nemam vremena da se bavim takvim glupostima, no zanimalo me da li je to neki novi modni trend na forumima?
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Mozda raja misle da im bihnet obracunava reganje po forumima, pa to drze na minimumu.
     
  3. GW

    GW Moderator

    To su raja koja gledaju filmove tipa Die hard 4.0 i misle da će ih neki hakeri naći preko foruma/stranice/or whatever. Znam jednog tipa koji je prilikom zamjene starog kompa za novi zahtjevao da formatiram disk 5 puta da se obrišu svi podaci da niko ne može znati da je on koristio računar. A računar koristio za gledanje kablovske i klipova sa mobitela. Od takvih ljudi svašta možeš očekivati, osim nečeg pametnog.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Zasto neki ljudi slusaju narodnu.. yebiga, misteriozno znam.

    Jedan od razloga jeste sto je GW, naveo,... a drugi je ono tipa: NEmoj ici Allahati, nece te niko ismijavati.. najbolji si na svijetu". Tipa ono.. misle da ce plaziti za njima.

    ALi to sve pada u vodu ti spomenuti sa 0 postova.. bio je duh i sad moli da ostane jos veci duh. Nidje veze.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Nista Enise, napravi sebi Spam folder za PM-ove, pa ih samo tamo proslijedjuj :)
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Mislio sam da nije neka nova fora tipa ono "dupliranje slova" =)
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Ma ljudi samo zele da ostanu aMonimni :p
     
  8. zalizani

    zalizani Aktivista

    Ma kakav trend,to je čisto psihički problem :mrgreen:
     
  9. FearLess

    FearLess Aktivista

    Ma svaki dan neka nova sranja sa ljudim :D
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  11. comrade

    comrade Aktivista

    vjerovatno misle da ih niko ne razumije,da su oni ti koji su "najbolji "i da ih forum-i ne zasluzuju :? :? :roll:
    zivjeli
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Samo sam cekao kad ces to izvuc. :lol: :lol: :lol:
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  13. sumeir

    sumeir Komšija

    Evo za sve one koji se osjećaju ugroženi na ovom forumu.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. selvin

    selvin Moderator

    Hajd barem se nisi bacio na search pa editovao post cim je Enis otvorio temu :D A evo sad ce ti i godisnjica od odlaska sa HWB-a.. :lol:
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  15. Esh

    Esh HWB

    I tako nisam dobio odgovor na ovaj fenomen:

    Mora se priznati da zvuci ozbiljno.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma daj, kao da mi je stalo do toga. Vidis da se i sam sprdam s tim, makar par mjeseci nakon "odlaska" nisam ni promolio nos na HWB-u. :smt003
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Samo malo.. ako on zeli novi acc otvoriti onda je logicno da trazi ukidanje "starog". Koliko ja znam kaznjivo je na svakom forumu imati da profila a njega haman isprovaljivali na tom pa bi on drugi. A posto kaoko rece kaznjivo imati dva onda da se taj stari zatvori.

    I jel to Ico-man ?
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Kad smo vec kod toga, mojne da zavrsim u ROFLMAO ako je lik jos uvijek aktivan na HWBu pod drugim nickom, al' sta bi sa onim "Iskusnim"? Jedno vrijeme je bio bas aktivan i onda od jednom ga nigjde..
     
  19. GW

    GW Moderator

    Previše je bio iskusan za nas. :D
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Kad smo vec kod rofla, ovim putem bih sugerisao svima da ne roflaju clanove foruma u roflmao. Znaci ako si registrovan na forumu, imas taj kredit pa barem donekle :)