Novi forum fenomen

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Aug 17, 2008.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    meni su najjaci ovi novi sto samo cekaju bilo kakvu gresku da nabace u roflmao :D eno i meni je neki dan na typo a citam i sefa nam neko citirao i boldirao :D za AMD :D


    napustam vas:D
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Ma to je totalno bezveze i u sustini je obicni spam. Mozes nekom sugerisati da je pogrijesio, ali brate dodaj i neki posten komentar ili se nemoj javljat nikako.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  4. nFare

    nFare Komšija

    Vidi se ko je redovan na forumu :D
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Moji roflmao pickovi deru guzove.



    edit, zaboravio sam Irfana i Metallca, steta sto su tek internet otkrili :lol:
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    da najlakse je ismijavat ljude??? a prije toga im ne pokusat pomoci ????
    ovaj gw stavlja potpis
    pa stvarno pretjerano ...... mislim omalozavat nekoga drugog je preslo svaku mjeru .. ti si ocigledno najpametniji i sve znas !
    ovde smo da se druzimo ne da vrijedamo omalozavamo jedan drugog i valjda da pomognemo jedan drugom
    stavljanje forum membera u rolfmao je totalna glupost :x :x

    do sledeceg posta :smt006 :smt006

    evo gw de me stavi u rolfmao ja mislim da je malo 4 gige rama za igranje battlefielda najbolje bi bilo stavit jedno 16 giga ima da igras na very high
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Mujka, moras znati razliku, jedno je neznanje. Drugo je kad ispadnes top notch dildo pokusavajuci ispasti pametan.
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    da. to je tacno licno ne volim kada neki likovi pokusavaju ispasti pametni ali boze moj svi smo razliciti opet nije uredu ismijavat...... ljude koij nisu strucni za to :D isto kosto nije uredu da se ti ljudi petljaju dje nije mjesto :D

    zasto ne ismijavat bihnet :D tipa MAX ADSL haha 512 brzina yea :smt005 yes da oni nisu strucni al makar se prave :mrgreen:
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Nevjerovatno koliko ljudi to sve svataju ozbiljno. Yebo te roflmao !! Ljudi prihvataju forume kao konacno utociste i izlazi na pravi put. Daj te ba ljudi to su sve samo nule i jedinice. Neces biti na dnevniku i u Avazu kako si ti zavrsio u roflmao.

    DObro je pa ima glupih, pametnih i oni koji se prave pametni. Forum je interesantniji i vozdra. Pomozi nekome, zatrazi pomoc, zajebaji se... an budes provaljen i sad se dize frka.

    Ja to nikada necu skontat, taman da si provaljen pred cijelom nacijom.. jebote nasa drzava. Mizerni smo na karti. A ne, budes provaljen od 20 cyber ljudi i ti gubis smisao za zivotom.
     
  10. Sale

    Sale Aktivista

    de budi siguran, ja baš htjeo slati prijedlog Avazu za Ico-u :mrgreen: :lol:
    ali nisam imao baš vremena.... :mrgreen:
     
  11. Legend.of.The.Past

    Legend.of.The.Past Novi član

    Citah bas u jednom starom hacker casopisu recenziju "Veliki brat te gleda" i ocito se to moze primjeniti na ovoj temi. Rek'o je Oliver: "Jednom odlazi svako, putem svog zivota, al' Ico ce se vratiti"
    ccc
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. Legend.of.The.Past

    Legend.of.The.Past Novi član

    Pocinje mi se i svidjati hhh
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Ti si jedna obicna kmica, otisao si u suzama podvijenog repa i sad ti lezi sto te raja gotivi. Samo trebas jos skontati da si hodajuca roflmao maskota :lol:
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ico, ti jednostavno trazis da te se ubacuje u roflmao. To postaje dosadno.

    Ako nesto stavis u sig, razmisli malo o tome. :wink: Nije Mastercards nego je Mastercard.
    Btw, gdje to ima pojest dobru kaprićozu za pet maraka? :mrgreen:
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Bez obzira sto mu je sig orginalan kao hitovi Dine Merlina.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    ICO prijatelju, nikoga ti ne nerviras i iritiras (istina, mene si jednom nanervirao) nego se ljudi zajebaju s tobom. To je ogromna razlika.
     
  18. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ico will be back. :evil:
     
  19. GW

    GW Moderator

    Ico dođe ko onaj bijelac u onom "The Mad Real World" skeču u Chappelle show-u.

    [​IMG]

    Aaaall rigght :lol: :lol: :lol:


    A evo i metacooler a.k.a. Neda mi mama da to prodam se oglasio.

    :lol: :lol: :lol:
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne znam sta je bolje bilo, ovo ili legendarno rastavljanje hard diska... :smt005