Novi mobash

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by AdoSA, Jul 25, 2007.

  1. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Eh nalazim se u dilemi. Nakon vise mjeseci moj Siemens S65 je konacno popustio brojnim bugovima i preselio se na vjecite roaminge :). Sad bi da uzmem nesto do 350 KM. Razmisljao sam o onom Sonyu W810i. Sta mi vi predlazete sta da pogledam? Najradje bi uzeo nov ali ako bi naletio na ocuvan polovan sa pratecom opremom i njega bi uzeo.
     
  2. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    W810i nije los telefon, bar kako sam ja vidio kada sam ga isprobao + je iz walkman serije...pa ako volis slusati muziku na mobitelu... :) Eventualno bi za te pare mogao uzeti Nokiu 6630, 6680 ili N70...sve ovisi kolike su vam cijene tamo u Sarajevu...
     
  3. TopniK

    TopniK Komšija

    SE W810i radi veoma kvalitetne fotografije a i atraktivnog je dizajna, dok navedene Nokia-e zbog operativnog sistema Simbyan imaju mnogo naprednije opcije i mogućnosti a prednost im je i veliki display na kojem se skoro mogu gledati filmovi, no mana im je dizajn-glomaznost. A budući da ćeš te mogućnosti Simbyana brzo isfurati preporučujem ti W810i jer kao što rekoh, radi dobre i kvalitetne fotografije a to to je po interesantnosti dužeg vijeka nego furanje opcija Simbyana i igranje Simbyan igara. A pored toga, W810i će ti normalno stajati u džepu za razliku od Nokia-e.
     
  4. Loki

    Loki Komšija

    Ako nađeš nov do 350 javi gdje si našao. :) Mislim da je preko 450 nov.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    6233 beton telefon.
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ma skuplje je kod vas u Sarajevu, kod nas bi se cijena W810i trebala kretati oko 360-370KM...
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ako nista duze ti traje baterija nego na nokia telefonima
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    6300. 360KM otprilike. Odlicne ocjene je pokupio, a dizajnom fenomenalan.
     
  9. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Evo uzeo sam NOKIA 8860. Hvala svima ;)
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    au brale, pa to je strarije od mene..
     
  11. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ma da mi je toliko bitno uzeo bi N73 ;)
    Nego imam problem sa symbianom. Ne mogu da instaliram .sisx programe, kontam da je do verzije OSa ali ipak nisam imao symbian prije. Koristim USB kabal za konekciju i uradio sam upgrade firmware-a.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Zar je i display monokromni? :)
     
  14. AdoSA

    AdoSA Komšija

    hahahahaahahaha ma jok to cudo bolan ... do mene je :smt033
    :lol: :lol:
    NOKIA 6680
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Dobar izbor :wink:
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

  17. NAILS

    NAILS Moderator

    6233 nema mane, stvarno je fon ma mjestu sem.. ako cemo ic u krajnost onda mu je mana sto nema auto fokusi sto nije neki mp3 player.. ali ostalo, desetka
    naj vise me iznenadilo kvalitet izrade i kako dobro lezi u rucu, fon je stvarno odlican

    AdoSA, tako ba reci, sta me hebes trai fon od 350 km i na kraju uzme 3310.. pa mi nisi bio nikako jasan
    6680 se meni dosta svidja ali me nervira sto je glomazan i sto ima jako mal displej u odnosu na velecinu, dosta praznog prostora ima iznad disopleja i mnogo bolje je to rjeseno kod n70.. ali kome to ner smeta, za male pare telefon je super

    sretno ;)
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    koga zanima 6300 je funkcijama skoro identican 6233 samo sto je (meni) ljepsi i metalni je sto je ogroman plus...
     
  19. AdoSA

    AdoSA Komšija

    hmmm ima li koji free video player za symbian 8?? Bio bi zahvalan na linku ili da mi se posalje na mail. Nesto mi se ne skidaju ove trial verzije ...
     
  20. Qler

    Qler Veteran foruma

    baha 6300 ima video clip 172x130 meni se cini... u glavnom neuporedivo losiji od 6233 i nema stereo zvuk, i mislim da je display malo manji. losiji je, hebi ga :)