Nudim pomoć za navigacije

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by logitech, Jul 10, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. logitech

    logitech Novi član

    Već duži vremenski period bavim se sa navigacijama tj. mobiteli, uređaji, PC navigacije, tablet navigacije, auto-navigacije, nautičke navigacije... Bavim se ugradnjom softwarea u Android, iOS, Symbian, WindowsCE, Windows Mobile, Windows XP i 7... Najnovije mape 2012, full sa POI tačkama (pumpe, hoteli, prenoćišta, mostovi...), 3D teren, kamere (radari) itd. itd.

    Za sva pitanja oko navigacija se obratite na ovoj temi i ja ću pomoći Vam da riješite problem.

    15 KM je software sa svim mapama, 3D terenom, POI tačkama (hoteli, moteli, pumpe, kafići, parking...)
    Imam podršku za sve rezolucije sem 1280x720 jer se pravi i za nju. Za tu rezoluciju imam Navigon :)
     
  2. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Kako provjeriti da li su instalirane najnovije mape u iGO navigaciji? tj. da li postoji neki update?

    Sent from my GT-I9100G
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Mene zanima gdje da zbavim detaljne mape BiH za Navigon na iOS-u.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. logitech

    logitech Novi član

    Ovako ćeš vidjeti, kada prikopčaš navigaciju, imaš sigurno iGO folder, u njemu imaš content. Kada klikneš content, nađeš folder "map" i uradiš SS i postaviš ovdje, pa ja vidim! A imam nove mape sa svim dodacima.
     
  5. logitech

    logitech Novi član

    Ma kakav Navigon. Ne valja on. Mogu ti staviti iGO Primo.
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Imam iGo primo, zanima me konkretno Navigon.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. logitech

    logitech Novi član

    Navigon nema pokriveno područje BiH sem glavne ulice, dok su ostale zemlje-mape full pokrivene sa svim dodacima.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Nedavno instalirah najzadnju verziju iGoa, ukucam npr. Bech a iGo javi da kao karte nisu kao 'uvezane'. A ubacio sam sve zemlje Europe.

    Vratim stariju verziju iGoa i starije mape i radi sve OK, ne znam sto ova nova zeza.
     
  9. logitech

    logitech Novi član

    Mogu pomoći. Imaš li Skype?
     
  10. wragg

    wragg Aktivista

    Imam pitanje: Da li se TomTom PNA uređaji vrte na WinCE ili koriste nesto drugo. U biti, ono sto me zanima je da li se mogu unlockati i nabaciti iGo gore. Hvala!
     
  11. logitech

    logitech Novi član

    TomTom je Linux i na taj uređaj ne možeš ništa staviti sem mapa, koje su ništa i nisu detaljne, samo glavna ulica. TomTom odma prodaj i kupi neki WinCe uređaj ili Garmin :)
     
  12. wragg

    wragg Aktivista

    Nisam jos kupio, a vidim da ima TomTom navigacija jeftino po piku. Znaci zaobici. Hvala! :smile:

    Sent from my Nexus S using Tapatalk
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kako u igo izbaciti zemlje koje mi ne trebaju a ostaviti samo one koje mi trebaju?
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Ako mislis na iGo za Android, zavuci se u mob, folder iGo/content/maps i brisi sve sto ti ne treba.
     
  15. kvaju

    kvaju Komšija

    Ako mozes reci samo koje su najnovije mape igo za iphone, tj malo mjesam pojmove opcenito u navigaciji, vidim ima neka igo 8.xxx, pa igo primo, pa tom tom, navteq su valjda mape koje se valjda samo ubace u igo. Jel tako?
    Ako moze pojasnit malo, hvala
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    ne vec za iOS.
     
  17. logitech

    logitech Novi član

    Eh, onda ti ja to moram preko Team Viewera jer nije tako jednostavno. Imaš PP sa mojim Skype-om i MSN-om pa se javi.
     
  18. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Evo SS iz iGO\content\maps foldera:
    [​IMG]

    Uploaded with ImageShack.us
     
  19. logitech

    logitech Novi član

    Imaju 2012 godina. Izašle prije 10 dana. Nema ih nigdje skinuti. Ide PP sa podacima :)
     
  20. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Upravo smo zavrsili instalaciju novih mapa i ostalih cuda na iGO. Sve super, sve radi, nije skupo ... preporuka svima :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.