Nvidia G92 i derivati

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Nani, Sep 3, 2007.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    kakvi su nam susjedi sa cijenama ?
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    ovako, kad je tek izasla 8600GT, kod nas je bila 300-320 KM, u Zagrebu je bila 240 KM (meni je Falcone sa ovog foruma trebao donijet). pa preracunaj ;)
     
  3. artemis

    artemis Komšija

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    Navodno bi u Hrvatskoj trebala biti oko 1800kuna.Govori se da ce u vemil doci za mjesec i da ce biti oko 1500kn.
    Jos samo da nazovem vidovitu Demilu :lol:
     
  4. Heinz

    Heinz Aktivista

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    1800 mi zvuci realno

    1500, to je oko 400 maraka, tesko...
     
  5. nFare

    nFare Komšija

  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    hej fala za link btw ovaj tip pise sa takvom lakocom da ga je milina pratiti
     
  7. Nani

    Nani Komšija

  8. sumeir

    sumeir Komšija

  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    :shock: :shock: :shock: Gigabyte 8800GT 512MB od 199,- do 240,- Euricha!! Ima li ko da ide uskoro u Austriju / Swabiju, odmah bi uzeo 2 komada (i jaran i ja imamo spremnu lovu), dam na kahvu 50 KM. Ovo sam mrtav ozbiljan, ponude na PM ;)
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    cmon cmon
    nemojte da bude kao sa nekim drugim komponentama gdje na threadu bude 50 ljudi sto ce kupit, cek grijesim, gotovo vec, kupili su.. pa onda odjednom pukne prica "bolje cekat xyz" =)
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    Ja ti se kunem da cu je ako Bog da kupit, a i ovaj jaran. Ako ne skontamo shemu da nam ko dobaci iz Austrije/ Shwabije - u auto i pravac Zagreb ;)
     
  12. sumeir

    sumeir Komšija

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    Moze te doći i 200E ili manje ako zatražiš da ti zajedno sa računom ispune i daju formular za povrat PDV-a u radnji gdje kupuješ. Neznam koliko su ljudi informisani o tome ali se može izvršiti povrat PDV-a "robe" kupljene van BiH.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    Da, al onda te nasi oderu. A ovako halalis swabama njihov porez i zastekas grafu u gace i dode te jeftinije :mrgreen:
     
  14. sumeir

    sumeir Komšija

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    Ma dobro nije baš tako... :lol: prijatelj mi priča prije par mejeseci bio u Njemačkoj vraćao se autom sa još 3je ljudi , nema svako je nakupovao HW itd... kaže niko ih nije ni pogledao na granici a povrat pdv-a vršiš kod nas preko banke, doduše banka uzima neki procenat oko 5% +-

    A ovo sad viđoh u inbox-u svom , prije par dana sam pisao o mogućnosti naručivanja grafičke karte iz Bosne , proces slanja , oslobađanje od poreza... i evo šta su odgovorili
    pa kaže ...

    dear customer,

    all the wishes you talked about are possible.
    for taxfree delivery we work with global refund. you'll get a cheque and bring this to the last office of custom in the european union (f.i. airport).
    after that you can get the refund in every global refund office world wide or a transfer to a credit card account.
    before we can ship to the german address, we need a copy of your passport and the destination address in Bosnia.

    If you know the graphic card you want just order it in our onlineshop. fill in the german delivery address and write TAXFREE in the free-text-field.

    best regards
    your f&m-team
    Radnja se nalazi u Berlinu a ovo na ove načine se može s njima stupiti u kontak

    http://www.f-m-shop.de

    F&M Computer Systemhaus GmbH Phone(12Ct): +09001 367467

    Pankstr. 8-10 Fax: +49 30 47400333
    13127 Berlin eMail: [email protected]
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    Evo Njemci ih vec imaju na stanju, Gainwardov,EVGA-in i ASUSov model 540 - 560KM

    http://www.norskit.com/
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    Palitova 8800GT ce bit najbolja.
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    neko je pitao zasto, pa evo hint, mada u sustini ovo ne znaci nista posebno..

     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    Ovo mailing od palita :lol:
    Znamo da je i Gainward najavljivao 7db hladjenje pa ispade da je to FXflow koji znamo koliko kosta.


    Samo referentnu karticu treba traziti :smt004
     
  19. Looney

    Looney Komšija

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    I kartica treba da bude "najbolja" samo radi hlađenja?
    Mislio sam da je riječ o nečemu više a uostalom ni to njihovo hlađenje ne izgleda loše, ako je riječ o ovome što je na slikama. Samo još da vidimo koliko je istine u pogledu efikasnosti.
     
  20. Sale

    Sale Aktivista

    Re: G92 is a High-End chip, 800+Core and 2-2.4Ghz GDDR4

    kao ja sto sam uzeo X1950PRO pa je nisam mogao stisat (a imala referentni hladnjak)

    nego treba trazit graficku koja ima na sebi vec neki hladnjak od drugih proizvodjaca tipa zalman ili acelero :wink: