Nvidia is come back

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by kerim, Jan 14, 2004.

  1. kerim

    kerim Novi član

  2. Esh

    Esh HWB

    haha.. a na osnovu cega je taj tvoj zakljucak?
    mozda da nam obrazlozis?
     
  3. kerim

    kerim Novi član

    Pa vidio si testiranje Nvidia FX 5700 ultra "opako" dere Ati Radeona 9600 XT
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    pa i to je dosta upitno... pogledaj malo rezultate xt-a u forgotten battles, aquamarku i višim rezolucijama nekih igara. fx-u naravno leži 3dmark... nakon toliko optimizacija drivera za taj bench čudi me kako je reultat ispod 20k :)

    i na kraju usporedi cijenu 5700 ultra koja je ~240€ (msi) i sapphire 9600 xt koja je ~190€... 50€ za 4-5 fps-a više, ne bi išlo...
     
  5. kenci

    kenci Aktivista

    ma dzaba... ati je bolji... nvidia sux...
    imam ti4400, al et.. vise bi sad volio radeon
     
  6. kerim

    kerim Novi član

    Ma šta, vidite dobro rezultate Nvidia pobjeđuje sa čk bar 65 %, ali u vezi sa cijenom ste u pravu, ne znam da li se isplati za karticu srednje klase dati doliko para
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    ma skupo je to dosta, a gf3 još služi svrsi...
     
  8. kerim

    kerim Novi član

    GeForce 3 još služi svrsi :?: Minimalac za najnovije igre će biti GeForce 3 (kao što je najnoviji Prince of Persia) i sigurno Far Cry. Ni u mene nije nešto bolja , čak i lošija je. Još malo, pa ću ja uzeti R. 9600pro
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    gle za sad sve igre vrtim na 1024/max detalji (bez aa naravno jer ga to ubija) i nemam problema, a investicija u novu graf mi sad nikako ne paše.
     
  10. kerim

    kerim Novi član

    i ja baš razmišljam da uzmem GeForce 3, ili da se zajmenim :roll:
     
  11. BoLa

    BoLa Aktivista

    Ja bas citao test u BUG-u. 9600XT je bolja u vecini testova, i ima bolje karakteristike, da ne spominjem nizu cjenu - uvjek bih se odlucio za nju nego za 5700