Nvidia Kepler

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Sena, Jan 24, 2012.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Super ! Da se na njoj naigraš i boljom je zamijeniš !
     
  2. KingT

    KingT Veteran foruma


    @ botinho

    neta je sretno :smt003

    @ NAILS

    Eno je back na oglase samo sa novom cijenom od 720KM, lik je uzeo od killa za 600KM. :wink: http://www.pik.ba/artikal/7706489/asus-radeon-hd-7970-directcu-ii/
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Da da.. .vidim sada.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Šta je ovo nvidija izgleda izbacuje drajvere svake prestupne?
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ne mogu ni oni popraviti ono sto su usrali :D btw, nece nv izbacivati drivere samo za tebe :D :p
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Hajd stavit cu ovu vijest ovdje iako vjerovatno nije na pravom mjestu
    Ljudi se odmah prepali da ce cijene skociti, kao i za WD katastrofu. Sad da li ce sta biti, sumnjam, mada odmah krenu razne price. A valjda AMD koristi Hynix cipove, Nvidia je na Samsungu.
    http://www.guru3d.com/news_story/hynix_memory_plants_on_fire_after_chemical_explosion.html
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma RAM je ionako sve skuplji. Ovo ce to jos vise naglasiti.
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ma evo godinama ista prica svaki put,prvo na izlasku ram cijena ubija pa onda spada spada do poda pa se opet dize,ja prije tri godine plati 2x2gb ddr3 gskill 210km pa jedno godinu i po kasnije uzmem jos 2x2gb gskill potpuno iste memorije za 50 i neki km,sad ta memorija opet poskupila,malo nesto ispod 100km a kad izadje ddr4 tad ce naravno cijena da leti u nebesa.


    EDIT
    Sad vidim da smo se u grafama raspricali o ramu,hmmmm nije posteno :D
     
  9. Konjislav

    Konjislav Komšija

    Vala baš nije pošteno prema RAMu :mrgreen:
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa u biti ako skoci cijena ramu onda ce poskupiti i graficke kartice koje koriste cipove od Hynixa.
     
  11. Pionir

    Pionir Overclocker

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo mene ponovo u keplerskom ruhu, da se zahvalim i ovde perop-u koji se zestoko namucio da mi nađe 1.0 reviziju. Nece jos u racunar, cekaju se full cover blokovi, koji bi trebali sutra doci.

    [​IMG]
     
  13. heroic

    heroic Komšija

    Nek je sa srecom, da vise vidimo taj waterloop gotov :D
     
  14. veki81

    veki81 Aktivista

    :smt007
     
  15. Waha102

    Waha102 Aktivista


    Sa srećom. Baci rundu testova da vidimo te strojeve u akciji. LP
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Welcome home.
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  18. Sena

    Sena Veteran foruma

    Hvala raja na finim rjecima, odvrtim par testova cim blokovi dođu, trebali bi sutra, prekljucer su usli u BiH.
     
  19. Pionir

    Pionir Overclocker

    U zdravlju i sa srecom :smt006

    Zamolio bi ako budes u prilici jedan mali review, slicno sto je Waha radio za Ti boost ili bar jos neka slika vise od same kartice bez kutije :wink:

    Eh drug Reventon :D ;
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma vise vuce na 660ti nego 660, a kako sam procitao na netu trebala bi biti cijenom kao 650 ti znaci oko 300-350 km, a i 760 serija bi trebala biti snizena za 50$. Eto sta ti znaci konkurencija. Ovako bi bilo i da Intelom da AMD pravi konkurentne cpu.