O autima

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Nov 16, 2005.

  1. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

  2. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Kakav kangoo, neznam sta su pokusalifrancuzi sa njim da postignu... ali ni nalik na R4. Vjerovatno su pojeli po krisku francuskog dimljenog sira prije nego su krenuli na dizajn kangoo-a :)
     
  3. monK

    monK Komšija

    LOL

    To Hamza, beže, reci im...

    Meni bi jedan novi Megane sa kompletnom opremom ispunio sve zahtjeve, definitivno...Ali mi i to nekako stoji u zoni snova...bar trenutno...
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    sad kada bi mi neko ponudio da kupim sebi novo auto, koje hocu, ali da ga ja poslije tocim i to, uzeo bi sebi najvjerovatnije Mercedes C270CDI Avantgarde oprema.

    to je ono, sta bi onako, realno volio da imam i sto mislim da bi mogao gurati, a inace kada bi imao vise para, da imam dva auta, uzeo bi OBAVEZNO Mercedes SLK :D 230 kompresor :D
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ev' mog avta:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    :wink:
     
  6. [tota]

    [tota] Aktivista

    E qler ono sto si rekao o zvuku.... ali dobro to nije to auto... Kao prvo gorivo u nas bi trebalo biti kao u USA i onda da se ne brines za potrosnju..
    Ako imas gdje Fast and Furious 1 pogledaj zadnji dio filma kad Vin Disel vozi ga na zadnjim tockovima :D
    I Maiden sta je ovo tvoje....
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    imao sam ja ovaj autic :D

    a u USA ti je 87 i 93 oktansko gorivo :)

    gledao sam, ali ono je film :)

    moze onaj bibi ono, ali treba uloziti u njega para, mozes kupiti skyline-a :D
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    McLaren F1 trosjed radio komunikacija u auto jer se nista ne cuje od motora, motor presvucen zlatom radi boljeg odvodjenja toplote :shock:

    Kakav FF i Vin Diesel.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    btw ovo moje na ovim gore slikama je Vector M12, radjen od legura za mlazne avione, V12 5700ccm motor sa sredisnjom montazom, straznji pogon, 490ks, 0-100km/h za 4.8s, max brzina oko 300km/h, petostepeni manualni mjenjac... ukratko kad je sportski dvosjed u pitanju, ne gledam nijedan drugi.

    a i ovaj stariji Vector W8 iz '90 bi mogao posluziti kao backup:
    [​IMG]

    [​IMG]

    i ovdje pogledati finih slika: http://www.fast-cars.ch/VectorW8_pictures.htm

    :wink:
     
  10. [tota]

    [tota] Aktivista

    Fino fino cuo sam vec za ovaj model samo sam malo zaboravio :p
    W8 kao backup :D
    Hajde sad netko stavi neko drugo auto...
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  13. ming

    ming Veteran foruma

    deTomaso pantera

    [​IMG]
     
  14. [tota]

    [tota] Aktivista

    Wicked Goggomobile Dart :D
    Aj nisam ja rekao nesto sad su muscle americka auta iz 60´i 70´ najbolja imaju mana ali jednostavno im nemozes odoljeti :D
    Sam Challanger je pri vecim brzinama neupravljiv za vecinu... Npr. bilo je na discovery-u, charger rt kad dodas puni gas i drzis uvijek puni pocne bacati u desno i zaokrenes se.
    Za ovakva auta trebas bas znati voziti, ne mozes sa velikim V8 koji pali po 700Nm dati gas i pobijedio :D Dobro sto je cinjenica da je ono u filmu sigurno nije "real" ali vecina musclea moze 10sek cetvrt milje a bolji i naravno skuplji idu ispod carobne granice 10 sekundi.
    Ma i ja bih jedan sklyine, ne bih se protivio ili lancer evo ix...
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    ovo je najskuplje u čemu sam se ja vozio (naravno nisam ja vozio)...

    http://point.worldtel.net.pk/wallpaper/ ... modena.jpg

    onak... ide taj fino :D

    inače me vozi stari u mazdi 626 2.0, 98g. full oprema... isto tako ide, ali malo manje troši od ovoga gore, tako da je to plus :D
     
  16. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Taj nije dobar.
     
  17. Nuno_Gomes

    Nuno_Gomes Aktivista

  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    americka trulja.