Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. lolak

    lolak Aktivista

    Ljudi sta vam je, sta ste upalili, o televizorima raspravljamo.
    Kao i kod sve ostale robe, imas entry, mid i high, te imas svoj budzet. Carolija je uvijek kupiti najbolje u zadatom budzetu.
     
    Sena likes this.
  2. Esh

    Esh HWB

    Nedjelja je za gledanje filmova, a ne za brisanje postova, pa hajde da gledamo filmove i ne ulazimo u bezvezne rasprave.
     
    hamo pipa and Sena like this.
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    A mozemo i do MMA teme da prepricavamo stipinu caroliju. :)

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  4. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Mozda si naletio na loš TV.
    Ja imam barem IPS 55" i za ovo 2x mjeseca sam zadovoljan. Nemam problema slika mi je dobra filmovi i sport taman za moje potrebe.

    Pogotov sa app simple IPTV odlicno me služi :D

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  5. mouse_mickey

    mouse_mickey Aktivista

    Najbitnije je da je svako zadovoljan svojim TV-om, sve ostalo nije bitno i uvjeravati nekoga da je neki brend ili model los, a on ima isti takav i njemu je dobar, je apsurdno. Zahvalno je da ako si naletio na los model upozoris ostale pa da se ne zafrkaju ali ako je puno drugih ljudi kupilo taj TV i njima je dobar a nisu kompletni nepoznavaoci TV tehnike onda se moras zapitati jel do TV-a ili je do tebe. A i ako si nezadovoljan dovoljno je jednom da napises a ne da o tome trubis povazdan. Hvala Bogu da pored mora sponzorisanih recenzija jos postoje i objektivni sajtovi i forumi pa se stvarno moze provjeriti cinjenicno stanje i niko ne moze prosipati lafinu i pisati nesto sto nije tacno jel ce brzo biti uhvacen u lazi. Ovo ne pisem nikome direktno nego onako opcenito pa da se niko ne osjeca prozvanim jer nema potrebe za tim a uopce i nemam navedeni TV o kojem je krenula cijela rasprava nego samo pisem objektivno jer sam dobro upoznat i sa Samsung i sa LG LCD/LED televizorima i itekako znam koji od njih ima bolju sliku i manje problema sa slikom(tipa DSE, banding, los black uniformity, los motion, itd)
    A sto je @Esh napisao, nedjelja je, hajmo gledati filmove i red je da se ova rasprava zavrsi jer postaje besmislena.
     
    Last edited: Jan 21, 2018
    Eldorado likes this.
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Realno, obadva su kao, i drugi u Bugojnu, i srednjoj klasi vece, ili manje smece, realno bolje kupiti Sony fullhd iz 2016 nego Samsung, ili LG 4k iz srednje klase 2017g, definitivno bolje,
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Rszumili smo, ništa bez tri milje, sve ostalo socijala :)
     
    NaLe! and forzamilan like this.
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jok 3 milje,5 je mjera.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma hajte molim vas. Ja prije 8 godina uzeo Samsung 42" plazmu za 900KM, i dalje odlicna slika cak i za danasnje pojmove. Ne pada mi na pamet mijenjat, jedini minus je sto ljeti zna zagrijat sobu. :D
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni je plasma ono začadila i falio mi je youtube i Netflix... Ostalo ja bila sasvim ok.

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Meni je ova tema vrh i citam je rado uz kafu. U biti sve se vrti u krug i sto vise citam manje znam :D
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    hebi ga sve oko milje je manje ili vece smece, ispada bas tako oko 3 milje pravi tv, nazalost ali je tako.
     
  13. JVC

    JVC Overclocker

    Koliko para toliko muzike, netreba tu puno pameti.
     
  14. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Ja sam onda za sadake :D

    Kod mene lcd Crypton iz 2007 ;)

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mrtva socijala :D

    Sent from my SM-G925F using Tapatalk
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Je li ti u boji ili crno bijeli? :D
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    kaze se razumjeli :) Da i ja ucestvujem u ovoj temi :D
     
  18. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Na mjestima crno, a ostalo je u boji :D

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
     
    anel007 and zoi like this.
  19. twofoldb

    twofoldb Novi član

    Zamolio bih preporuku TV-a za 500-600KM. Gledace se satelitska tv i uzecu neki android box. Dvoumim se da li da uzmem neki 32" Samsung/LG/Sony ili da uzmem neki veci Tesla, Vox i sl. Sta je best buy za taj novac. Hvala.

    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Ako nisi zahtjevan korisnik i nisi gledao neke bolje televizore ja bih išao na veći televizor. Svakako su svi u tom rangu najniži nivo.