Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Ja sam ga kupio roditeljima prije nekih 10-ak dana....izasao me preko Raiffeisen kartice 888 KM za cash u Domodu.....mislim da ta akcija traje do 15.06......prvi utisci su odlicni.....za tu lovu mislim da nema bolje trenutno.....ugao gledanja je sigurno 150 stepeni.....ostalo nek ti kazu ovi sto ga imaju duze.....nisam ga jos stigao istestirati kako treba.....

    Sent from my LG-H850 using Tapatalk
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nije da imamo nekog izbora. Za tu cijenu idu Tesle, Telefunkeni i slično tako da sigurno valja.
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ok je tv.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. mouse_mickey

    mouse_mickey Aktivista

    Hvala vam na odgovorima. Znaci nije los. Interesuje me samo ovo kako je ugao gledanja 150 stepeni kada je VA panel, ja bih i sa 30-40 stepeni bio zadovoljan na VA panelu?
     
  5. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    kad oduzmes 180 od 150 i dobijes tih 30 koliko ti treba,ako me razumijes.....

    Sent from my LG-H850 using Tapatalk
     
  6. mouse_mickey

    mouse_mickey Aktivista

  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ma los je ugao gledanja na svakom VA. Ali nista da te odvrati od kupovine.
     
  8. CooK

    CooK Novi član

    Ima li neko ovdje da povremeno svraca i na Klix-ov forum, treba mi jedna uslugica?
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    haj sta treba
     
  10. CooK

    CooK Novi član

    Ma ja tamo cesto ucestvujem u forumu a pogotovo u temi "LED TV, koji uzeti" i zadnji put kada sam bio prije 2-3 dana promijenio e-mail u profilu jer vise ne koristim onaj koji je prije bio unesen i profil mi se deaktivirao. Valjda je trebao doci mail na novi e-mail koji sam unio ali nista nije doslo i fakticki kao da sam banovan vec 2-3 dana jer mi racun nije aktivan. Pa samo da u toj temi napises ovo sto sam iznad napisao pa valjda neko od ovih ljudi koji stalno prate tu temu urgira kod admina da mi posalju taj *ebeni mail ili reaktiviraju profil(nick je CooK). Hvala.
     
    Last edited: Jun 14, 2018
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jesi se to ovdje registrovao samo da bi ti neko to uradio. Ne može sad :D

    Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
     
  12. Almir

    Almir Komšija

    Koliko je source bitan:) kupio ovaj soni 65 4k 7005 i tako pod utiskom zujim po yutubu gledam 4k sadržaj i onda prebacim na bht hd mojatv ono rusia fifa 2018 poslije ovoga gore slika je blahhhh...inače nikad bolji bht hd ali u odnosu na ovo što sam gledao po yutubu...i ponešto sa kodija...
    btw još nisam podesio sve kako treba i još to neradi kako treba ali kao što reko bez dobrog izvora i dobar tv je bzv ;)
     
    Vedo likes this.
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Sama youtube aplikacija je sada dosta poboljšana na tom tvu a valjda i na ostalima. Prije nisi mogao ručno birati rezoluciju što je bio veliki previd ali sada se može i dosta pomaže. Dosta još drugih stvari je poboljšano.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma kod nas HD kanali nemaju veze sa HD rezolucijom pa ni 720p
    Jedino YouTube i filmovi sa kompa, igre ko to može pogurati u 4k
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Bogme meni ovi HD kanali putem Telemacha izgledaju vrh, od reze pa do boja


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Izgledaju vrh dok ih ne uporediš sa onima sa satelita.
     
  17. DSA

    DSA Aktivista

    Jel ovaj tv android?
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nije Android.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Last edited: Jun 16, 2018
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kod njega je xe koji nije android. XD verzija jeste android ali to nije kod njega.