Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    procitaj ispod toga gdje momak pise da igra preko 1000 sati cod, i nema problema, a taj njihov test popisaj, stavi jedan kanal 7 sati, i drzi tako, to veze sa stvarnoscu nema.
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Tako su za plazme dizali dreku, a ovdje ima par ljudi koji koriste panasonic ili samsung plazme godinam bez problema, amo malo paznje, i gram mozga u glavi pa su sanse za burn in minimalne
     
  3. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Imam i ja plazmu, pa mi retention ide na živce, jer je to realnost.

    Čuj popišaj test ugledne stranice, jer je anonimus ostavio komentar :rolleyes:
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    meni ta stranica nije anonimna, i taj nacin testiranja veze s azivotom nema, anonimus ne anonimus samo vjerujem licnom iskustvu ovim placenicima ne
    imam ga, i nema sekunde problema, sada treba vise d avjerujem idiotu koji drzi istu sliku 7 sati nego svojim ocima, daj ba malo pazis i to je to, pa i samsung mobiteli imaju taj problem pa niko nekuka
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja nemam burn in na S8.
     
  6. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Niko ne kuka za Samsung telefone, upravo zato sto recenzenti ne spominju, a isti problemi kao i sa svim drugim proizvodjacima, ali je problem definitivno prenapuhan.
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Problem postoji, ali je preizvikan, seru placenici od strane samsunga i njihove prevare zvane qled, ubleha decenije.
     
  8. JVC

    JVC Overclocker

  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nemam burnim na plasmi lg iz 2011 godine, ni na jednom mobitelu sa amoled ekranom, jedini sto sam imao na Lumia 950 ostala ona virtualna home back I search... A enough 808pv nema ni najmanjeg traga burninu

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  10. CooK

    CooK Novi član

    Samo u BiH se masa OLED televizora reklamira zbog burn-ina, kupe OLED pa na njemu gledaju samo Zadrugu ili samo jedan kanal pa im ostane logo. Postoje testovi koji pokazuju da to i nije toliko ozbiljan problem i ako imas 2 grama mozga u glavi neces popusiti burn-in.
     
    JVC likes this.
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nemam burn na st50 plazmi iz 2012, ali zato imam dobar statusbar na ekranu ovog telefona od par mjeseci.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  12. JVC

    JVC Overclocker

    To svo vrijeme tvrdim
     
  13. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Nije toliko ozbiljan problem, ali je idalje problem, negativna stavka. Oni koji tvrde da plazme i oledi nemaju ama baš nikakvih problema s image retention i burn in-om su u rangu onih koji tvrde da je qled nešto revolucionarno.
     
  14. JVC

    JVC Overclocker

    Pogledaj onu sliku samsung top modela pa da malo pricamo o problemu, burn in mozes dobiti, ali nemoras, a ono smece od pozadinskog svijetla sto probija, i svijetli ko las vegas na tv-u od 3-4 milje, e to platis, i dobijes u stratu, a ono niko zdrave pameti nebi trpio.
     
  15. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Što si fanboy?
     
    Sena likes this.
  16. JVC

    JVC Overclocker

    Ne, ali nisam ni kao ti lik koji nevidi dalje od svog nosa, i jeste oled je vrh, svidjelo se tebi, ili ne
     
  17. CooK

    CooK Novi član

    U pravu si, problem definitivno postoji samo je previse prenapuhan i uz malo paznje moguce ga je izbjeci.
     
  18. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Moguće je da djeca ne gledaju crtane filmove sa YT, da starci ne gledaju turske serije da ovo da ono ... da si uvijek rob televizoru.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    To i ja govorim, valja robovati televizoru...
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ono ne smiješ zaspati uz njega, trebaš naviti sat da prebaciš kanal :D