Odabir i kupovina TV-a

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Neo Bahamut Zero, Jul 18, 2007.

  1. exwizzard

    exwizzard Komšija

  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Valjaju li ovi LG-ovi cemu?

    LG TV LED 43UK6400PLF, UHD, Smart
    LG TV LED 49UK6300MLB, UHD, Smart
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gledam u domodu ekstra cijene za Samsung 2018 modele sve ispod milje, još 10% za keš.
     
  4. exwizzard

    exwizzard Komšija

  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pozdrav radni narode. Jaran kupio ovaj novi RU7162 u bhtelecomu. Uz njega je dosla ona cigla od daljinca. Ja sam uz mecool android box dobio bluetoith voice RC koji ne koristim (za sve uredjaje spojene preko hdmi koristim daljinac od tv+cec). Radi se o daljincu sa linka ispod. Je li ga ikako moguce upariti s ovim tv-om?

    https://images.app.goo.gl/JrjosrnEiMu5fJaZA

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  6. iPlay

    iPlay Komšija

    Je li imao ko iskustva sa ovim VOX televizorima? Daju ih sa tri godine garancije. Imam mogućnost da u Domodu uzmem za sina, u njegovu sobu pa gledam da prođem što bolje. Neki uslov je min. 40", Smart i FHD.
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Koristim ja 50" mislim u pitanju, 4k je, spominjao sam ga po ovoj temi nekoliko puta. U pogonu je već otprilike godinu dana, nikakvih problema,iako smart opcije se rijetko ili haman nikako ne koriste pa ne znam kakav je tu na duze staze..

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
    iPlay likes this.
  8. iPlay

    iPlay Komšija

    Ne znaš da li zna lediti YouTube i sl.?
     
  9. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Imam ja 43" i ne uzimaj VOX ako ces primarno youtube. Koristim smart opcije, EON, cak i igrice, i sve radi druge aplikacije rade super, sli Youtube ne samo da stopa, vec je UI dramaticmo spor, pritisnes tipku i bukvalno cekas 5 sekundi da se nesto pomjeri. Ja sam mijenjanje videa rjesio sa Air daljincem na kojem kojem imaju tipke next i back, pa direkt preko njih idem na naredni video. Ipak ledjenje Youtube-a nisam nikako rjesio, s ksd se desi moras na dugme ugasiti i upaliti tv. Strasno frustrirajuce.

    Takodjer Cast slabo radi, dok je youtube upaljen i nije lose, ali samu sliku na tv s mobitela baciti je odron koji jedva radi ili ne radi.

    Ostalo, tv kao tv fakat nije los, ni s cim drugim nemam problema osim yt, i da, kad otvorim yt preko browsera ili standardne, a ne TV aplikacije, sve super radi, ali nije prilagodjeno daljinskom nego touchu.



    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
    iPlay likes this.
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Moze li neko objasniti u cemu je razlika kod Samsunga izmedju NU7172 i RU7172 televizora? Vidim da su RU skuplji za oko 200KM.
     
  11. exwizzard

    exwizzard Komšija

  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    I obe serije sa ciglom od daljinca cccc

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    Esh likes this.
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Dobro ima li jos kakve razlike osim godine proizvodnje? Ekran, procesor i sl?
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Reventon and exwizzard like this.
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koji je aktuelan best buy LG OLED, 55", do 4.000KM?
     
  16. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Opa, je li to doš'o vakat da se plazma penzioniše? :D
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jeste. Nažalost. Gledam i ove LED nanocell 2019 modele, ne vidim gdje ih kod nas ima uopšte?
     
  18. exwizzard

    exwizzard Komšija

  19. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Pa može li se u tom cjenovnom rangu kakva 65" pronaći?

    Meni 55" nekako u zadnje vrijeme malo izgleda, kompleksi, šta li :p

    Kako god, hairli da bude :)
     
    Alibegovic likes this.
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Last edited: May 26, 2019