odkad sam dobio flatrate.....

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Hells, Apr 30, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    pretpostavljam da mislis za PS2 - skino sam Rez, Crazy Taxi, Soul Calibur II (dvd rip), Unreal Tournament, QuakeIII Revolution (obje sa podrskom za MultiTap), Half Life, XGIII Extreme Racing. Sad su na cekanju Ridge Racer V i Star Wars Bombad Racing. Inace, skidam igre koje su i u originalu dosle na cd-u tako da nista nije rippano. Ali neki dan sam uzeo DVDRW pa cu poceti skidati polako Devil May Cry ili MGS2S ako ne nadjem na drugom mjestu. Treba mi nekih 2D arkada tipa Metal Slug.
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    btw: koja ti je brzina veze?
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    1 megabit cable. da mi je naci neku www ili ftp stranicu solidne brzine sa PS2 igrama. ne bi mi bilo zao preci na skuplju tarifu.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    HOOHOO FUCKIN HOO Otkad je usha PS2 u kucu neznam za dosadu FFX FFX2 MGS3 TEKEN5 und ...................

    Hajd skini Suikodene 3 und 4. I de mi reci kakav je Xenosaga 2
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ma reko sam ti ja jednom prilikom da je zakon. Nesto nemam vremena za masne RPG-ove dok ne prodju ispiti. Xenosaga je teska oko 8GB tako da cu je tesko sam skinuti a igra je prilicno dobra kako sam citao recenzije. Imam jednog jarana koji samo u kolekciji ima RPG-ove pa ga mozda kontaktiram da pokupim ono sta valja. A nisam odigrao ni prva dva Suikodena tako da cu ove PS2 nastavke preci kad ove stare zavrsim. Nego poslusaj ti mene pa nabavi Burnout3 dvd pa javi kakav ti se cini. :mrgreen:
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Vozim GT3 trenutno sam zaokupljen idealnom putanjom na Trial Mountianu a za Suikoden 2 ti mogu reci da je ''Bare Bare sa FF7 koja vazi za najjacu igru na dunjaluku''
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ma igrao sam ja malo Suikoden kad sam mladji bio, ali tad su mi se vise svidjele FF7, FF8, Breath of Fire 3 i 4, Front Mission 3 (ovo obavezno odigraj ako nisi - ima i cetvrti nastavak za PS2, ali trica je bolja), mada za dobre igre nikad nije kasno. A za desetak dana mi dolazi GT4 iz Amerike - wooohooo. :mrgreen: - uzeo bih kopiju, ali se dual layer diskovi za PS2 ne mogu kopirati.
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Moze postoje neki Singapurci diskovi nisu przeni vec profi mashina presovanjem al je zato cijena kopije 50 km.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ima lik u Tuzli prodaje za nekih 35-40KM. opet upitno je hoce li raditi jel ipak su to komercijalni DVD9 diskovi, a PS2 ne voli da mu se svasta ubacuje u tray. zasad u kucnoj radinosti nije moguce napraviti da konzola procita drugi layer, samo prvi.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    To jest :idea:
     
  11. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Kako li sam ja fulio ovu temu......elem Front Mission 3 sam prekucavao dok mi se cd-ovi nisu izlizali
    (nije dugo trebalo...negdje ~3-4 prelaska :smt116 nema ovisnog smajlija) pa Iron Maiden ako slucajno imash de posudi da si snimim.
    Iron visha tarifa je doshla nama! 8)
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nazalost ostao mi je samo omot. jaranu jednom posudio igru i slomio mi cd. hajd nije mi toliko krivo bilo jer sam odigrao oba scenarija i nakucao oko 90 sati gameplaya. ali nabavicu je ponovo svakako pa se mozemo dogovoriti da ti presnimim. a btw kakva tarifa? :wink:
     
  13. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Cable EPN 6GB prometa :wink: sto volim kad uleti konkurencija[​IMG]
    Prekucao sam i ja oba scenarija po dva puta ako se ne varam...
    ...tad mi dodze deloren i presnimi save na svoju karticu!a meni kaze da je slucajno izbrisao!
    [​IMG]
    To ti nije jaran.Treba ga[​IMG]
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    jos cu odigrati FM4 na PS2 pa javim kakav je. a kolika je brzina na tom 6GB EPN paketu?
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    1024/512

    44 KM
    Sa modemom.
     
  16. Sleeper

    Sleeper Komšija

    1024/128 al veca up brzina i nije potrebna.
     
  17. Shenron

    Shenron Komšija

    Kids...samo vam igre u glavi :(
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    moram kad me fax i cure izmore. 8)
     
  19. Shenron

    Shenron Komšija

    Koliko kosta PS2 sada? :|
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nov sa mod chipom preko 400KM, a polovan moze i ispod 300KM. ako bude trebala pomoc javi.