Odoh vam ja ljudi!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dzahdo, Mar 16, 2005.

  1. monK

    monK Komšija

    sta cekas vise
     
  2. monK

    monK Komšija

    jos uvijek nisi
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    - Šta je gore od bebe u jednom kontejneru?

    - Jedna beba u tri kontejnera
     
  4. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Ma jel, ti kad bi je vidio uživo zaplako bi, jednostavno NAJJAČA U ŠKOLI 8) Ne gledaju se godine moj ti :) :roll: HEHHE Jarane :D :smt008

    Princeza je ukradena :smt061 od strane šejtana :smt077 Džahdo ne zna šta će pa poteže za ozbiljnijim stvarima :smt066 i krenuo je u akciju protiv šejtančića :smt070 :smt074 , :smt071 :smt065 , :smt067 :smt029 i napokon je došao do glavonog Šejtana sotone :smt084 psuju jedan drugom Džahdo uzima prvi korak :smt064 i bojažljivo napada sotonu ali sotona uzvraća :smt096 udarom okretanja :smt096 Ali Džahdo ne osjeti ništa i pita se :smt102 Jel se ovaj normalan , tada Džahdo napada sotonu :smt068 :smt077 i ubija njegovu princezu :smt084 I na kraju Džahdo spašava svoju dragu i ostaju zajedno do kraja života :smt058 :smt057 :smt055 .... Čiča miča gotova priča

    Joj priče ubitačna :smt021 :smt030 :smt014 :smt015 :D :mrgreen: LOL
     
  5. monK

    monK Komšija

    ovo je sve deloren kriv

    trebao je odmah ispricati vic
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    J.R.R.Tolkien
     
  7. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Što je kriv; Šta fali priči??? Za vašu dušu :D
     
  8. monK

    monK Komšija

    Momak, sto se tice moje duse, fulio si galaksiju...
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    tesko da su djeca od 14god. za moju dusu. al hajde neka mu bude. sretno s "trebom" pasha.
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ko nju sve...?
     
  11. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Hehe, ko je jebe :) Iskreno jebat' je. Iskreno nije ni meni niko od vas za dušu k'o kad ste mi vi šta.... I vi ste nekad bili 14-godišnjaci ! :evil: Ne valja tako govoriti
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    e sinko moj ja u tim godinama nisam ni pomisljao na takve stvari. danas mala raja kontaju da su sve neki veliki jebaci a tamo placu kad kec dobiju u skoli. primjera takvih imam oko sebe koliko hoces. moj savjet - skuliraj se dok ne dodjes u srednju.
     
  13. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    :roll: Ja nikad nisam rekao da sam jebač. Drugo je to što si ti tad mislio na to samo nisi ni pomislio da budeš jebač kontaš, šta ti znaš je*aju li tvoji ti primjeri! Ja imam dva jarana iz 7-og razreda osnove već nekoliko puta to radili kontaš.. Nikad ne reci nikad! Nemoj ti sad se ljutit' al' tako je to danas... Normalno da svi govore sad Stara dobra vremena.. Tad' nisu djeca bila ovakva kao sad! :mrgreen:
     
  14. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja sam neki dan jednu upoznao jer je ona željela. Kad me je upoznala, naljutila se i rekla da neće više nikad izać u čaršiju.
     
  15. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Hehe, koja znam li je? :mrgreen:
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Nije važno.
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Pa ko ne bih kad vidi kornjacu.
     
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Nije to. Ja sam arogantan. Razmaho se previše, i prečero.
     
  19. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Doduše, to mi je bio cilj.
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Jesil i njoj spamm'o?