Old dayz..

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Spider, Feb 9, 2005.

  1. Spider

    Spider Aktivista

    Tacno vrijeme 2:26,grickam jabuku,slusam mile kitica (zemljotres) i pregledam stare postove na hwb forumu(off topic)...i..

    puca me nostalgija :(

    Citam tepsijine teme,odgovore...hoce da bude broker u to vrijeme lol...ahh njegov cudni smisao za humor
    Citam kencijove teme,prvenstveno njegov pozdrav forumashima i njegove recepte...mislim na senf i argeta ;D
    Crazy (naravno sa tepsijom) pokusava da nas odrzi "muskarcinama" gdje nam pokazuju zenska bica,samo da ih ne zaboravimo... :D
    I tako svi ostali forumashi koje sada gledate (malo cesce)...Enise "vezi se s narodom" :D ...sala mala enis the k1ng ;)!!
    Ali nekako mi nisi aktivan kao prije...znao je on napisati i 3 posta na jednu temu :shock:...da da,ali razumijem te=poso kuca birtija :p....

    De malo "zivnite" saljite korisne linkove,smijesne,neka upustva bla bla a ne da se svadjamo ko pas i macka...naravno moze kvalitetna diskusija (kakav cash amd ima :D)!!Necemo valjda da nam enis prijeti sa "masovnim ciscenjem"...pozz

    Meni sta je u dusi to i na jeziku ;)
     
  2. abasi

    abasi Aktivista

    :cry: nemoj se ubit :cry:
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Koja korist od ove teme?
     
  4. Sleeper

    Sleeper Komšija

    veca nego od tvog spama u svakom slucaju.
     
  5. Spider

    Spider Aktivista

    Ne znam...sta ti mislis ?


    Procitaj malo zadnji dio...
     
  6. iskusni

    iskusni Komšija

    znate kako je meni život prije bio lijep.ja sad imam bukvalno rečeno sranje od života :(
     
  7. Spider

    Spider Aktivista

    Ne skreci mi sa teme :evil:.Ovo je za nostalgicare,zato 1min sutnje...
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Sta je ovo pokidane veze?
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Iskusni a koliko je tebi godina, pa ti je sad sranje zivot, al ozbiljno?
     
  10. iskusni

    iskusni Komšija

    14 god

    živo objavljenje

    nemojte dobit infarkt :wink:
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Ma neiznenadjujesh nas nemoj se sjekirat :wink:
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ...imam ja sjekiru ak ti treba :D

    14, pa već težak život... čudna je to generacija :D
     
  13. iskusni

    iskusni Komšija

    čudna generacija jel.da ti znaš kakvi su oni od 7 godina.samo ih malo počneš zajebavat i djete hoće da se pobije sa tobom :?
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    iskusni nadji ti curu i sve pet :mrgreen:
     
  15. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    ...tema je odlichna...i sam se nekad u mislima vratim u "stare dane" :lol: :lol:
    ...a shto se tiche tog djeteta od 7 godina :D....pa prebij ga ako hoce da se tuche...nece mu vishe pasti na pamet! :mrgreen:
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    al' nemoj jako. samo ga okachi za neko drvo. :mrgreen: :mrgreen:
     
  17. Spider

    Spider Aktivista

    Fuck it expi, smash him, mash him, and let him have it.... :D
     
  18. [tota]

    [tota] Aktivista

    Pričekaj dok dođeš u srednju. Dok sam bio u osnovnoj to su bila najbolja vremena. Iako nisam dugo u srednjoj (1 razred) :)
     
  19. Shenron

    Shenron Komšija

    Sve je lako dok ne dodjes u 4. razred. Matura pred vratima. Imas 4 predmeta za ispravit. Jedan sutra odgovras a nisi pola naucio, kontrolni iz matke ti je za 4 dana nemas pojma a ne smijes past jer ces onda ugroziti upis na fax :mrgreen: . Tad ce ti biti sranje.
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ili kad polozis sve predmete na prvoj godini faxa osim jednog, a ne mozes primirisati ispitima iz druge dok taj ne polozis. a valja ga poloziti... :mrgreen: