Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Almir

    Almir Komšija

    a jel to baterije se nemogu naručiti, btw ja sam naručio jedan multimetara sa gearbesta i stigao je a ide na baterije naravno bez baterija je došao.
     
  2. Tyger

    Tyger Aktivista

    Nije problem u primanju baterija. Problem je što se ne mogu slati vani bez korištenja špeditera.
    Prije 2 mjeseca sam slao neke uređaje u njemačku i nisam uspio poslati sa baterijama (mogao bih da sam koristio špeditera ali mi se nije isplatilo).
    Čak i slanje baterija unutar BiH nije problem sve dok ne prelazi granicu.
     
  3. black

    black Komšija

    Narode ima li nacina da se ubrza transfer novca na paypalu? Puno mi cekati 30 dana

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ima nacin :D preselis se u neku od civilizovanijih i kulturnijih zemalja haha :D :D
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ako ti nije Pending onda sam povuci novce, 5$ kosta. Ako je Pending, onda cekaj. Sto vise para obrces to ce ti manje biti Pending, tj. s vremenom ti nece biti pending nista (ako se ne varam, treba pitati ove koji imaju u BH i koji obrcu vise love), mislim da je to bio slucaj dok sam ja jos bio dole.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Probaj support preko facebooka. Meni je pomogao. Inace se ceka.
     
  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa ima ono confirm receipt, moze preko onog tvog linka za stari acc view.
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Danas zvao carinu u Sa oni me usmjerili na postu Sa i njima dao trackig number i oni kazu sad da nije jos ni otislo iz Kine :). Potrosih od jucer 4KM telefona s njima a lemilica 9$ :D
     
  9. Almir

    Almir Komšija

    planiram da narucim bateriju za drona koja je sad procedura oko toga. to je ovako veca baterija 4s 5 ili 10 hiljada mAh. koja je vjerovatnoca da ja to nedobijem
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Velika. Meni nije prosla baterija za iphone sa postNL ali su prosle baterije za PS3 kontrolere sa china post.
     
  11. black

    black Komšija

    Re: RE: Re: Online kupovina - diskusije

    Mogu li support kont ili moram cekati :/
    Koliko je tebi trajali da ti ukinu 30 dana rok?
    EDIT: Stavio sam processed , valjda ce sa malo brze.


    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Ne sjecam se iskreno, priupitaj Selvina da li on ima i dalje zabranu ili ne. Kad god sam stisnuo "Confirm Receipt" on je novac dobio odmah, i nije bilo zabrane. Toliko znam, tako da zamolis klijenta da to odradi.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislis onaj classic.. nema toga, pisao sam. Tek mi support preko FB pomogao i pustio lovu.
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    ja isto kontao da narucim lemilicu sa banggooda i evo sada citam tvoj post
    kod nas 15 KM ona najobicnija,ja gledao neki dan u fisu a sa banggooda ima za 20 i sa nekim pribodom i sa vise onih glava i vazda nekih dodataka
    pa mislio i ja naruciti a sada evo ne znam,da dzaba ne narucujem,ako ce mi vratiti debili
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Nisu meni nikad smanjili taj period koliko se sjecam iako su bili često uplate jedno vrijeme :D Iako je pisalo da ce se period smanjiti kako budem imao vise transakcija na paypalu. Pretpostavljam da ima veze i sto smo Bosna, i sto nisam nikad slao pare, vec samo dobijao i kupovao, pa mozda i to gledaju. Ali kad sam dobijao pare ako onaj sto posalje potvrdi odmah slanje novca ovo sto donjapa govori onda mi odmah budu available. Pa onda ja imam opciju da cekam pocetak novog mjeseca da skinem bez provizije ili da 5$ platim za svakih 500$ kad radim manual withdraw.
     
  16. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Meni je trebalo 4 godine slanja i primanja da mi ukinu tih 30 dana.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Cek ba pa meni prodje preko onog linka sto si slao da direkt udjes u clasic view i onda imas opciju confirm receipt.
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pogrijesili valjda ovi u Tz sto su mi rekli da je vraceno u Kinu, danas mi rekose iz Sa da jos nije stiglo iz Kine.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, ali meni nije uopste radio link. Pa sam guglao za nove linkove itd. Nisam jedini kojem ne radi classic. Na kraju mi Forza rece za FB support. Cimnem njih i puste mi lovu. Ali nije rjesenje ako svaki put moras moljakati.
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    sto me postar iznenadi sada
    dodje i donese paket,meni nije jasno kakav paket...kad otvori,stigla mi ona mala wireless tastatura za HTPC ,narucena 6.2.

    super radi,ima i pozadinsko osvjetljenje...bas je fina i lagana