Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jos ako si sve igre pojedinacno, pa vide za jedan dan milion transakcija
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sena digo banku na noge, "prenijelo ga malo" :D
     
    Haker, Sena and zoi like this.
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Idem sutra u glavnu poslovnicu da rjesim ovo, i prije je sa game bilo problema.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Moja kartica ima dnevni limit od 400km za online placanje. Mozda je i tvoja limitirana.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Da cujem da i takav limit postoji, i usto smiješno nizak. Nači nemreš fon od 5 stoja uzeti. Tu banku odmah odjebat cccc

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ima limit od tri transakcije, kod oca je puno veci, ali on je premium klijent.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  7. anel007

    anel007 Komšija

    jesam ja i nemam pozitivna iskustva, doduse ne sa wish nego sa njihovom geek prodavnicom ali isto je to

    skinem im aplikaciju cisto da vidim i to cudo kad tamo tonu micro sd kartica sa cijenama skoro pa djaba, ajd reko bas me zanima na sta ce to liciti i narucim, poslije vidim oklop za moj telefon kao platis samo postarinu 2$ pa narucim i to

    oklop uredno stigao sto me iznenadilo ali je normalnog koristenja izdrzao mozda 5 dana i vec je poceo pucati po rubovima, kartica stigla takodje ali standardni fejk kao sto je bio slucaj ono prije godinu/dvije sa karticama sa ebaya, nema ni 4-5 GB prostora da mozes iskoristiti a i to nekad radi nekad ne radi

    pozitivna stvar je da sam za karticu nakon 2 dana dopisivanja sa njihovim supportom dobio refund u cetvrtak mada koliko vidim jos ga paypal nije proslijedio na karticu ali na paypalu stoji uredno
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ima opcija da se otkljuca pa da bude ogranicen sredstvima na racunu. Limit je postavljen da u slucaju zloupotrebe kartice ne fasujes sve para sto imas nego samo 4 stoje hehehe

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa kako otkljucavas? Negdje u postavkama e-bankinga ili moras zvati support...

    Sent from my MI 3W using Tapatalk
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Moraš zvati support. I neka limita. Lakše je jednom nazvati i reći da kupuješ telefon nego da ti neko poplaši karticu i sve spiska...

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  11. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Ima limit,ja sebi stavio 8 glava :-D

    Nego,jel stupila na snagu ona nova uredba? Obajatili mi artikli u korpi.... :-D

    Sent from my LG-H850 using Tapatalk
     
    Esh likes this.
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam support zovnuo i rekao da otkljucaju na unlimited na 6 sati, i evo za sada nemam cancelovanih.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  13. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nije još, ali rekli su do polovine marta a tz. ovu sedmicu :) i šta će ti u korpi? stavi ih u favorite kakve ili na wish list :)
     
  14. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Bili su na wish listi,gdje cu ih ponovo vracati....nije red.... ;-)

    Sent from my LG-H850 using Tapatalk
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Prosle su sve transakcije. Pricao sam sa game podrskom. Ali ovo je fakat shit fest.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. heroic

    heroic Komšija

    Ja ne znam kako na ovaj "problem" niste prije naletili, meni se desavalo u zadnjih 10 godina sigurno po nekoliko puta godisnje, najvise sam sa Microsoftom imao problema zbog Azure-a i Office365, svaku licencu/subscription ti posebno naplacuje, plus vole napraviti jos milion nekih sitnih transakcija od po $1 (koje ti vrate za 24h).

    Nema veze s tim kakav si klijent banke, vezano je za karticu, i nema limit samo na svotu, vec i na frekvenciju, lokacije gdje kupujes...itd.

    Uglavnom ako imate sredstva na racunu i ne prolazi transakcija, 99.9% je do vase banke, samo zovite podrsku i rijesit ce.
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Evo proslo je svih 13 preordera. Official sam dobio odgovor.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja da Ebay ništa nisam dobio što sam naručio u zadnjih pola godine....

    Sent from my Huawei P10 Plus
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    I ja čekam dvije stvari. Naručio još neke stvari za druge ljude sve došlo, ovo moje ništa.
     
  20. Loki

    Loki Komšija

    U kojem periodu je taj limit sa transakcijama?