Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislim na omladinu, vidjeli su da cekamo ko zapete puske da krenemo sa online kupovinom :)
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Haha :D ja vala ne čekam, ali nije frka, ukoliko vidim da je objavljeno, mogu postati ovdje.
     
    heroic likes this.
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Znaci dok Kolins ne javi, nema narucivanja preko pandjuke..
     
    Esh and heroic like this.
  4. heroic

    heroic Komšija

    Kolins, fino zapisi nas sviju ovdje, kad javis, fino od svakog pojedinacno po bombonjeru.
     
  5. Sena

    Sena Veteran foruma

    I ja ovo cekam radi prednarudzbi. Ali obicbo svakako rijetko platim na igre carinu. Valjda koverta. Pa im nije sumnjivo.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Definitivno izbjegavajte A2B poštu. Ovo je peti put da sam morao otkazati kupovinu jer bogalji nisu u stanju pokupiti paket čitavu sedmicu.

    Totalna neozbiljnost, pišam se na ovaj čitav pik.ba sistem brze pošte, radije ću dat duplo više euroxpresu i paket dobiti na vrata u roku 24 sata.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam jedno pet šest puta koristio a2b i to ona jeftinija varijanta od 7km i sve za pet.
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja sam nekoliko puta koristio, i kupovao i prodavao, takodje najjeftinija opcija, sve uredno.
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Isto tako, samo sam ih jednom morao zvati da ih napomenem da pokupe paket.
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ja sam uvijek uzimao ovu skuplju opciju, ali trenutno su promjenili, postoji samo jedna opcija, do 3 dana..

    Ma nikad vise nista preko njih.
     
  11. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kod mene je pomiješano iskustvo - znao sam imati sve uredno a znao sam ih nekad i ne dočekati. Jednom sam čekao dostavu novca od petka od srijede. U svakom slučaju su dosta povoljniji od euro expressa koji traži 17 KM što je za mene previše.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Euroexpress jednom koristio jer nisam znao za A2B, jos nisam halalio pare. Skuplje me izasla postarina nego artikal.
     
    donjapa likes this.
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Šta je ovo sa pik prodavacima ? Milicija ? Odem na profil pik prodavaca sa preko 1900 transakcija i stoje četiri artikla, dva zavrsena. Pero odavno nema robe. Prodaje auto, bicikl, BTC..
     
  14. selvin

    selvin Moderator

  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa majku im fašisticku.
     
  16. zoi

    zoi Veteran foruma

    Znači na jesen ili najranije na ljeto :)
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ili će odlagati koliko god mogu :)
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja očekujem da će ovo stupiti na snagu u januaru 2019.
    Do tada šverc hardvera i konzola iz EU majka. :D
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A sta sam rekao, nece se oni odreci profita. I kada se pocne primjenjivati ta odluka, vjerovatno ce na robu od preko 300km biti dadzbine vece nego sto su sada, da na neki nacin kompenzuju gubitak.
     
  20. Esh

    Esh HWB

    E ovo je bas fail..