Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nisu valjda i tebe spamali sa reklamama

    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  2. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Isto me zanima. Doduse,vec sam nesto narucio od njih,ali sitno pa cu ostaviti feedback ako dobijem stvari. ;-)

    Sent from my LG-H850 using Tapatalk
     
  3. donjapa

    donjapa Overclocker

    Cijela Svedska narucuje preko Wisha, tj. narucivala jer su zbog njih i uveli "carinu i pregled" za sve pakete, ma kolika cijena bila...

    Ima stvarno dobrih stvari za naci, kao velika pijaca gledas gledas i nesto naleti a cijene su bile "Free + Shipping 2$" npr. Tako da za sitnice, kao sto je nekad bio Ebay, je bilo odlicno. Dosta brzo su i dostavljali, ma isti princip, kolekcija prodavnica samo.

    Uglavnom provjereno.
     
  4. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Nisam dobijao reklamu nego neko mi rece za stranicu pa da vidim jel provjerena i da li narucuje raja preko wish-a.

    Ebay me iznenadio pozitivno jer je paketic stigao za 14 dana sto mi se do sada nije desilo. Uvijek negdje oko 25-30 dana bude.

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    meni je sa ebaya dolazilo i za 7 dana...ako je nesto sitno
    kako bi se tek onda iznenadio haha
     
    Eldorado likes this.
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ja sam takodjer znao dobiti unutar 7 dana iz kine, al to su rijetki momenti :D
     
  7. Ninja

    Ninja Komšija

    Jesu li to podigli cijenu carinskog pregleda na 9,50 KM?
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Mislim da je za vrijednosna pisma i pakete 9.5, obicna pisma 3.5.
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Euroxpress napokon uveo da kupac može platiti poštarinu.. možda je ovo stara opcija ali zadnji put kad sam slao, moram sam ja platit za kupca pa podizati cijenu..

    Ljudi su zmajevi, 2 sata nakon poziva pokupe paket, sutra ga odma dostave na drugi kraj Bosne..
     
  10. Almir

    Almir Komšija

    mislim da je to vise bio neki zakonski problem, kasnije sam napravio ugovor sa njima i slao a kupac placao..
     
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Koliko ja znam ove posiljke sa ebaya konkretno iz Kine idu kad se nakupi odredjen broj artikala pa se.onda salje.Pa ako potrefis taj period slanja doce brzo a ako ne onda ti dodje za mjesec ili jos vise.Ja jos cekam jedan paket ima vise od mjesec dana.

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk
     
  12. hmudd

    hmudd Novi član

    Ne bi rekao da to tako funkcionira... ja sto god sam narucivao iz Kine, poslano je od tamo u roku od maksimalno 5-6 dana... zastoj nastaje u Europi i jos vise na nasoj carini i postanskim uredima...
     
  13. zoi

    zoi Veteran foruma

    Da mi vas je zaposliti u Rotterdam da razvrstavate pakete za čitavu Evropu iz Kine, proklinjali bi ebay :D
     
    Neo Bahamut Zero likes this.
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Sto?? Ljudi rade normalno svoj posao, isto kao netko u tvornici namještaja ili na odražavanju puteva.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Stize mi kabal iz Kine u rekordnom roku. Za 13 dana. Zapravo me iznenadilo da je to stiglo, buduci da sam nesto drugo ranije narucio.
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja narucio kaciga za varenje i djeciji sat 21. marta

    sat stigao prosle sedmice, a kaciga jucer/prekjucer.



    Sent from my E6653 using Tapatalk
     
  17. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Imal sta od nove carine?
     
    EL NINO CFC likes this.
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ništa još ccc
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Sad će još malo ljeto, godišnji, izbori, ovo - ono, ali hajde ni 2019. više nije tako daleko.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Ne sikirajte se, necete propustit, bit ce na svim vijestima kao veliki korak koji je donesen brzo i efikasno za nase gradjane :D