Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Koliko sam ja skontao, za njemačko govorno područje su kao neki call centar kad treba support ljudima. Ali nije samo support, rade i organizaciju shippinga itd.
    Nikad mi nije bilo skroz jasno kako te sve tačno funkcioniše :D
     
  2. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa mislim ako bi trebalo nesto vratiti, zamijeniti i slicno, je li mogu pomoci? Za sta sluze nama uopste, haha
     
  3. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Nama služe da daju posla evropskim kinezima, realno :D
     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Čuj sta može?! Pa bićeš outsourcing firma za pružanje podrške zapadnoj evropi. Mi imamo svakako djece na pretek koji govore razne jezike pa što da ne. Malo smo skuplji od kineza ali smo sposobniji i pametniji za phone support....
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sada tih call supporta mali milion. Što nije loše, švabo plaća bošnju da bude Hans

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nisam to mislio, ne treba meni posao kod njih nego usluga :D
     
  7. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Nema više toliko, koliko ih je prije bilo
    Ja sam radio 2010. godine četiri mjeseca u Call Centru. Tad ih je bilo oko 20 samo u Sarajevu. Sad ih ima manje od 15 ja mislim, barem taj prodaja/ugovori tip.
    Support centara ima više, ali se ne zovu tako jer je naziv "call centar" postao odbojan ljudima
     
  8. kio

    kio Komšija

  9. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Dali ovo znaci da mi je paket poslan za BIH isto pise i na Posta.ba :)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Moj je poslan pola sata prije tvog
    Ubačen je u vreću, to znači da je poslan, e sad kuda ide i koliko mu treba ne znamo tačno. Računaj minimalno 20ak dana, kad uđe u BiH zna doći za 3 dana, a zna i par dana duže da se zadrži na carini...
    [​IMG]

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    RED DEVILS likes this.
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    raja imal ko kakvih stranica (us) ofcourse, da imamo vec neke ponude za black friday ? :)
    da vidim jestel sta na fino naletili ?

    REcimo gdje se moze uzet dobar deal phone ?
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  13. Bishop

    Bishop Novi član

    Prije sam uzimao neke komponente sa computeruniverse i tu je dostava 30€.
    Nisam koristio usluge mailboxde, pa ako neko jeste, može li podijeliti iskustvo i koliko košta dostava u BiH.
    Da li je značajna razlika - tj. ispadne li jeftinije dostava od ovih 30€ sa computeruniverse ?
     
  14. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Jeftinija je dostava ali ne odbiju ti porez, pa izadje te skuplje ako je skuplji artikal
     
  15. Bishop

    Bishop Novi član

    Hvala za info.
     
  16. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Preporuka za 1tb ili 2tb hdd da maznem za black friday ako bude kakvih popusta?
    Ne bih išao preko 40ak dolara/eura
     
    Last edited: Nov 20, 2019
    kio likes this.
  17. aeRo

    aeRo Komšija

    Zna li neko za neki web ili dobar nacin pretrazivanja za black friday dealove u EU?
     
    kio likes this.
  18. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Ja sebi namjeravam uzeti HDD od 6TB naravno ako bude vani dobrih sniženja za crni petak


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    nenji_avero likes this.
  19. kio

    kio Komšija

    Neko stranicu da okaci

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  20. aeRo

    aeRo Komšija

    Ja konkretno ganjam iPhone 11 i Vibram Five Fingers patike... ako ko naleti na EU source javljajte. Iz US dok platim dadzbine na isto me izadje.

    P.S. zna li neko dobar black friday site za ps4 igre ali disk izdanja? Moram ovu Fifu posljednju uzeti.