Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa što ljudi onda griju kuće zimi, sto ne sjede na dva stepena deset sati ako je toplota mit? Nevjerovatno. Zajebali ste Wim Hofa.

    Porucit cu jedan-dva od ovih do 50$ pa probati.
     
  2. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Upitaj kakvog doktora sta uzrokuje upalu. Necu vise u off.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Pitao, #1 razlog upale mokracnih kanala je sjedenje u hladnom.
     
    sumeir likes this.
  4. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Dobar neki doktor, nema sta...
    Vecina nasih doktora su jos zaostali u 20. vijeku.
     
    Aldiin and Alibegovic like this.
  5. sumeir

    sumeir Komšija

    Last edited: Dec 1, 2019
    NAILS likes this.
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    @NAILS



    Veoma jednostavno. Sve je objašnjeno u vide-u.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Taj vjerovatno tvrdi i da promaja ubija i da se usta iskrive od malo povjetarca koji dolazi kroz prozor? :)

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  8. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Dodji sedamicu kod mene na posao pa ćeš vidjeti kako se lako dobije upala uha ili sinusa kad si u hali otvorenoj s obje strane.

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
     
    Lamagician and kvaju like this.
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Upalu srednjeg uha sam imao i nije je sigurno prouzrokovao vjetar, ziv ti meni bio. Naprotiv, u dobro prozracenoj prostoriji tesko da ces je fasovati. Rekoh, necu vise u off, sorry.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  11. selvin

    selvin Moderator

    Online kupovina je tema, barem je bila prije par stranica. Covjek trazi preporuku, ako nemate sta preporuciti ili dati neki savjet sta drugo da uzme, bolje je ne pristajati na muku.
     
  12. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Pa jeste to tema, ali zasto pustiti nekog da bezveze baca pare? Tu smo valjda da pomognemo.

    Ti grijaci ce mozda poboljsati komfor, zato i drzimo temperaturu u stanu na ugodnom nivou, ali nikako ne moze rijesiti problem, odnosno ukloniti uzrok problema.
     
  13. selvin

    selvin Moderator

    Jesmo da pomognemo, evo npr. @Aldiin sam sebi kontru udara sa ovim videom u kojem je lijepo objasnjeno da je istrazivanje pokazalo da su osobe koje su stojale u ledenoj vodi pokazivale vise simptoma za prehladu. Objasnjeno je i zasto. Jasno je da se neces prehladiti od hladnoce kao hladnoce, ali da moze oslabiti imuni sistem, i da zbog nje lakse mozes pokupitit virus od kojeg ces u konacnici se i prehladiti. Zasto se onda ne zastiti od hladnoce ako si izlozen 10h dnevno? Ne pricamo ovdje o setnji napolju, neko sigurno stoji na mjestu i smrzava se cijeli dan i radije bi da mu je toplo nego hladno kao i svima vama.

    Zakljucak je, da uzrokovalo ili ne uzrokovalo, dogovorili se vi ili ne, njemu ipak nesto treba da se zagrije jer vise voli da mu je ugodno nego neugodno, zar ne?
     
    NAILS and Lamagician like this.
  14. Lamagician

    Lamagician Komšija

    to je tvoje subjektivno misljenje. Isto tako, nije svaciji imunitet jednak niti je svaciji organizam naviknut na ovakve ili onakve uslove.

    I ne treba ici u off, pogotovo ne s ovakvom temom oko koje sam slusao da se i dva doktora prepiru jel to tako ili nije.
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    @selvin ja nisam nikakav zakljucak iznio da bi mogao sebi kontru pucati. Tu sam video stavio za vas, da se ne prepirete.
     
  16. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma to sve za Cemeriku,ebes te dealove

    Kinezi tanki skroz ,ni posebnih kupona ni nekih popusta...iugleda da necu nista pazariti

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
    nenji_avero likes this.
  18. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    A jbg neke stvari se mogu preko forward shippinga dobiti jeftinije nego ovdje. I to je nešto.
    Generalno ove godine BF užas dealovi. Nema ništa zanimlijvo, a ono što ima je ili preko 300KM, ili će cijena svakako ostati ista sljedećih 6 mjeseci...


    Nadajmo se da će oko božića biti bolji popusti
     
  19. Lamagician

    Lamagician Komšija

    sumnjam da ce biti bolji ali je istina da je black friday bio ispod ocekivanja - pogotovo kod amazona. Ruku na srce bilo je par dobrih televizija, kucanskih aparata, laptopa, tableta, telefona ali sve ostalo je bila roba koju ioanko niko nece.... meni je BF ustedio 600€ na iznosu od 1620€ (ukupno 16 artikala) :)
     
  20. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Ja ništa nisam kupio :oops:
    Doduše, nije da mi je išta posebno trebalo...