Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma djaba kad nista ne dolazi :)
     
    Eldorado likes this.
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Meni su dosli ledovi neki za auto.Jako dugo su bili na carini u Sa ne znam zasto.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja danas svratim na posao, tamo manja hrpica posiljki... nema moje, ali roba dolazi...
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja danas sreo postara, kaze da nema problema sa dolaskom paketa, ali da ipak ima kasnjenja.
     
    exwizzard likes this.
  5. black

    black Komšija

    Meni stigla 23.3 posiljka koju su poslali 5.3, samo sto sam cekao mjesec dana da posalju.[​IMG][​IMG]

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jel vrijedi sad narucivat, obzirom da avioni od sutra ne slijecu, ali cargo promet radi koliko znam.
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Ja sinoć nešto naručio, neku glupost koja i ako ne dođe neću se razočarati, neke ozbiljnije stvari neću pokušavati, neću sebi brige džaba...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    ma ja narucio covere za 9t pro, ovi kod nas naplacuju 5x skuplje :)
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    I slaba je ponuda kod nas... Ja godinama furam nillkin, nema mi boljeg, a kod nas toga uglavnom nema ili je preskupo.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Daj link da vidim

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    #Aliexpress BAM 7.45 15%OFF | Case for Xiaomi mi 9T Global version Cover xiaomi mi9T pro NILLKIN Nature TPU Transparent Clear Soft Case
    https://a.aliexpress.com/_dXq9HeQ

    Osim velike preciznosti izrade, ima brušene stranice tako da ne klizi iz ruke...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja nisam mogao naci zaštitno staklo da uklopi bez "zraka" na ivicama Mi 9t mobitela.

    Jesam doduše uzimao do 5km al nije to to.

    Cak i famozni hydrogel nije mogao bez baloncica na ekranu da legne.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. dams82

    dams82 Komšija

    Ja iskreno već duže vrijeme ne koristim zaštitu za ekran, kvari mi ugođaj korištenja. Padao je svaki mob par puta, ali na sreću nisam imao lom ekrana nikad (lažem, na 3310 mi je pukao 2003 godine )

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i ja sam imao problem na redmi note 8,sa originalnom gel maskicom...kada stqvim ono 3d stqklo,dizala mi maska staklo i rijesio sam vrlo jednostavno...izbrusio ivicu maske koja nalijeze na ekran za 1-2 mm i vise nema problema a to izbruseno se ne vidi uopste

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Imao sam takvu masku, istina na drugom telefonu, al je problem uvijek isti - te transparentne maske uvijek pozute vremenom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. dams82

    dams82 Komšija

    Istina, gledao sam neki video gdje se žutilo može skinuti, međutim kad požuti ja naručim drugu, mogu mi bit dvije godišnje... I da, uzimao sam dark grey, manje se vidi žutilo...
    Ova je 5 mjeseci, još nije požutila... [​IMG]

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    [​IMG]
    [​IMG]
    Ja ove koristim predobre su.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Meni se ne sviđa taj reljef s unutarnje strane, vremenom se precrta na telefon...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    A ne moze se na ovakvom materijalu telefona precrtati, ako i bude krpicom predjes i nestane.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  20. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Upravo sam provjerio nakon dvije godine otkako je na Redmi 5 Plus i ostalo je preslikano,ali vrlo lako sam skinuo krpicom od naocala u par sekundi.