Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Jel to od dana narudzbe ili?
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ne, narucio je u nedelju ili pon. Mislim da je dva dana cekao da Amazon posalje ovima u skladiste. Uglavnom oni poslali proslu srijedu za Bosnu, jucer stiglo. Danas otisao da podigne.

    Eto ako bude kakvih recenzija trebalo za ovu vagu, moracu ga natjerati ovamo da se registruje :D

    [​IMG]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jel ovo neka pametna vaga?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Aha


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Preko koje banke najbolje funkcionisu uplate za paypal .. zvao sad unicredit kazu nemaju vise ugovor sa paypal samo se moze kupovati,ali nikakve uplate ne mogu.

    Treba mi neka lova na paypal racun da legne pa eto ako ko zna koja je najbolja banka po tom pitanju.
     
  6. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Raiffeisen sa visa karticom
     
    Picoooka and selvin like this.
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    EL NINO CFC likes this.
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    sada trazio po gradu zastitno staklo za huawei p smart,onaj prvi i niko nema
    pa kontam naruciti online,samo ne znam je li procepilo sa posiljkama koje su narucene unazad mjesec dana ?

    ja imam neke starije kupljene i jos nikada nije doslo
     
  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Svako malo se pita to isto. Jeste procepilo, prolaze stvari. Odnosno meni su uvijek i prolazile. Sve sto sam narucivao od marta pa do jula proslo, s tim sto je nekim posiljkama trebalo vise od mjesec i po. Jedino su mi jednu posiljku odmah nakon par dana otkazali jer su rekli kao da nece proci.
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    hvala...narucio sam staklo pa sta bude...2 dolara ako i propadne,halal
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Meni juce staklo doslo iz kine,narucio 20.05.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Kupio slusalice prosle subote/nedelje na Geekbuying, trebalo im 7 dana da procesuiraju. Jucer dobio tracking number i vidim tamo piše 'The item is pre-advised'

    Sta im znaci to?
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Zanimljivo je da taj flat nema tacnu oznaku da po njoj znaš širinu i broj pinova. Meni treba 10, najpopularniji su sa 12 ali i širi i uži, i sa 6 i 12 nose identicne oznake. Sinoc sam prelistao sav Ali i Ebay ali ni jedan 10 pinski.

    EDIT: Mislim da je to to, 5.5mm, 10pin: https://www.ebay.com/itm/263943294348
     
    Last edited: Jul 26, 2020
  16. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pozdrav ljudovi. Zna li netko kako isključiti automatski withdraw love sa paypala na karticu i kako isključiti automatsku konverziju valuta od strane Paypala? Imao sam jedan refund u kojem mi je vraćeno 35,71$, koje je jbeni Paypal konvertovao u KM po kursu 1 USD = 1,6603 BAM, tj. vraćeno mi je 59,28KM, a kad sam plaćao tada je kurs bio 67,47 BAM = 35,71 USD. Uzeše mi 8KM začas... Kad plaćam imam mogućnost da banka izvrši konverziju, i tu je kurs uvijek povoljniji nego kad Paypal vrši konverziju.
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Nemas vishe te opcije odnosno imas ali moras manuel o da rqdis prebqcivanje, jer paypal resetuje svaki put na svoju oonverziju. Thats just the way

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Nemam problem s tim da ja manuelno radim withdraw ili neka lova stoji kao Paypal balance, koristiti ću je pri nekom budućem plaćanju.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  19. Mujka

    Mujka Komšija

    ne mozes iz bih koristit paypal balance za plaćanje...
     
    Ronaldo_9 likes this.
  20. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Ima li ikakvog benefita ako convertujem account u Business Account? o_O