Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. selvin

    selvin Moderator

    A za sta koristite taj firetv stick? Sta mogu na njemu sto ne mogu na smart tv-u?
     
  2. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Prvenstveno KODI (filmovi, serije, iptv)
    Youtube bez reklama app ljepota

    Dovoljno za 30$ :D

    Kod mene Samsung Tizen nemam zamjerki al stik je top svakako isplati se ubaciti ga u HDMI.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  3. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

  4. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Meni se cini da je Kodi bas propao, nesto slabo pronalazi sadrzaj. Exodus i Fen nula bodova, a to su ko biva najpopularniji. Ima li kakvih sugestija?
     
  5. DSA

    DSA Aktivista

    Kodi sa Real debridom je dobitna kombinacija
     
  6. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Daj Bože, sad sam zvao Euroexpres.
    Subotom dostavljaju ako pošiljaoc naznaci dostavu subotom.

    Dobio sam od pesota kod da su poslali u 11 sati, al sumnjam da cu do ponedeljka dobiti stik.




    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    u domodu preko karticnog placanja unicredit banke (mastercard) popust 10% za BF

    evo ganjam se cijelo jutro da kupim tv i nemam kartica,nemam ni srece...nasao proslogodisnji model ru7402 za 800 KM,top tv i cijena i dok sam izivkao sve poslovnice,lik ga kupi kaze prije 3 minute nego si nazvao :D..posljednji komad...jer su imali ukupno 4-5 za sve radnje

    izgleda da cu na kraju ipak uzeti ovogodisnji 58tu7172 sa popustom na ovu karticu...nije losa cijena na kraju
     
  8. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Sberbank kartica u domodu je srijedom 20% popusta još bolja varijanta :D

    Meni žao što su otišli iz Gracanice Etna TC

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ne koristim tu banku
    A nisu imali prometa u Gr...bas slabo su radili,znam jer sam i ja dole po Etni radio i znao sam radnike

    Nije lose ni ovaj 58 incni za 830 KM a da imam rf visu,islo bi to jos 40 KM nize

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  10. dams82

    dams82 Komšija

    Htjeli su ostat,ali juventa ponudila više za kiriju,gazda rekao platite vi i ostanite,njima bilo puno...
    A fali,i ja sam par puta ugrabio nekih finih stvarčica,mada može i online,budu fini popusti na kartice...
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Ma za mene je to onda samo jedan dodatni bespotrebni daljinski upravljac :D
     
    dams82 likes this.
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    isti sam.
    kod mene android tv, to je to :D Cak i telemach uzeo d3 karticu :D
     
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Velika je šteta što nemamo Domod u Tuzlanskom kantonu.

    Cudi me da su otisli, trebali su se u Tuzlu prebaciti

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Pa svakako da bi dobro dosla konkurencija jer nemamo neki izbor. Ali u vrijeme ovih online narudzbi i nije toliko relevantno. Nije Sarajevo preko svijeta, stigne roba sutradan. Ja vecinom kupujem imel i ekupi preko akcija i sve online. Znam otic nekad u radnju da pogledam nesto uzivo. Kao sto samo ime teme kaze, online kupovina :D
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    i ja sve kupujem online...brzom postom dodje za 2-3 dana najkasnije a ne mrdnes guzicom
    ne sjecam se kada sam nesto kupio fizicki u radnji a kako je korona,ne hodam nikako po trznim centrima ...doduse i online slabo kupujem sada ali opet kada nesto treba,preko neta...dok ne potrosim ovo malo parica sa kartica sto imam haha
     
  16. darsh

    darsh Aktivista

    Uzeo Echo Dot 3rd gen i fire tv 4k stick.
    Free dobio smart led sijalicu.
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

  18. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Može link gdje si uzeo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. darsh

    darsh Aktivista

    RED DEVILS likes this.
  20. darsh

    darsh Aktivista