Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    krenula i nova posiljka i to sinoc, danas kasnili mailovi :D
    dakle za 2 sedmice nova tura :D
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Podigose cijenu za 30KM a ja zaboravio bio.Sjetih se sad haj rekoh da narucim kad cijena sad 108KM

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jao, 108KM za ovo, pa to je dvostruko vise od stvarne vrijednosti...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    nenji_avero likes this.
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    dok je ovaca bit ce i vune :) stara nasa
     
  5. dams82

    dams82 Komšija

    Jbg, nisi htio iskoristiti akciju, ne traje vječno... Ali dobra je firma, sve je uredno prošlo, dobio sam i garanciju 24 mjeseca i fiskalni račun, čak su me zvali da vide jel sve ok... Pa ako šta nađete kod njih da znate da je ok...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    SpookyMoO likes this.
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ko ima najjeftiniji ram 2x16GB za ovaj moj cpu? Na ploču mi sad zbog hladnjaka ne može stati 4x8, pa bi uzeo 2x16GB I prodao ovo 2x8GB. Gdje naručiti?

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  7. zemomak

    zemomak Aktivista

    Pesoto, sa amazona [​IMG]

    Sent from my Mi 10 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam planirao taj echo dot sa satom, da imam u spavacoj sobi za muzike navece (spavam sa muzikom)
    jel OK zvucnik za toga, sad koristim onaj Xiaomi BT speaker, ko konzerva sto je i dobar je, samo mi fali sat
     
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja imam ovaj stari dot.

    Meni odlican, dobro fata glasovne naredbe bez obzira na jacinu zvuka.

    I Amazon music mi daje odlicne prijedloge za moj ukus, puno bolje nego spotify. Malo me to iznenadilo.



    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  10. nenji_avero

    nenji_avero Aktivista

    Javi utiske amazfita :D
     
    zemomak likes this.
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Koliko te sve izaslo?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  12. zemomak

    zemomak Aktivista

    90 $

    Dobar amazfit band, sličan je mi bandu, s tim da ima koju funkciju viška kao što je alexa assistant i oksimetar...u suštini tu su oni negdje

    Sent from my Mi 10 using Tapatalk
    [​IMG]
     
    Last edited: Jan 11, 2021
    SpookyMoO and Reventon like this.
  13. Hellas

    Hellas Aktivista

    Stigla mi Epomaker GK68S mehanicka tastatura. Hotswap, PBT, Bluetooth, RGB.

    https://epomaker.com/collections/mini-64/products/epomaker-gk68xs

    [​IMG]

    Sa Gateron Black Switchevima.

    Nevjerovatno je koliko su smoooth u odnosu na Cherry switcheve. Jebo sebe ako ikad narucim vise Cherry MX. Imao sam jedno 6 komada i ovaj MX Red sto vec 3 godine koristim, a bas mnogo tipkam nije ni blizu po glatkoci ovoj.

    Medjutim ovaj backspace na pogresnom mjestu me ubi toliko da cu sad morati traziti drugu tastaturu sa Gateron Black switchevima.
     
    Esh and iPlay like this.
  14. zemomak

    zemomak Aktivista

    Zna li neko ako promjenim adresu na alexi tj. Echo dot da li će se peomjeniti i amazon nalogu pošto sam tamo upisao onu američku pesoto adresu?!

    Sent from my Mi 10 using Tapatalk
     
    Last edited: Jan 12, 2021
  15. selvin

    selvin Moderator

    Ove "previse kompaktne" su meni licno glupost. Backspace nije na mjestu, tilda takodje, fale f1-12 (nekome fale, nekome ne), itd. Draze mi je kad je enter full a backslash ispred njeg, a ne iznad, kao na full layoutu ali to rijetko ima na ovakim tastaturama.
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Slazem se. Mogu bez numerickog dijela ali ne diraj mi F tipke. :)

    Na layout se moze navic, al to sto nekih tipki uopce nema, to je vec teze.
     
  17. zemomak

    zemomak Aktivista

    Meni je najvažnije da je wireless, što manje kablova, skupljam sad laganice pare hoću da uzmem neki od mini pc-a, sviđa mi se onaj beelink amd ryzen...

    Sent from my Mi 10 using Tapatalk
     
  18. Hellas

    Hellas Aktivista

    Realno backspace jeste problem. Ja bas ne kucam tildu cesto. F1 je FN i 1, a ni Fove ne kucas toliko cesto da ti je bitno. U principu imas sve sto imas i ovamo samo je sa dodatnom tipkom. Cesce recimo koristis copy paste pa ne bude tesko ctrl c i ctrl v.

    Generalno meni je TKL format najbolji.
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    Znam ja da imas sve, ali je patnja ako te tipke koristis stalno. Zavisi opet sta radis, meni je tilda bitnija od nekih slova :D Za F-ove ne zelim da koristim kombinacije sa dodatnim tipkama jer debugiram s njima, npr. f5, f6, f10, f11.. Kombinacija s tim nema sanse, plus sto trebam npr. ctrl + f11, ne treba mi jos i fn tu, da slomim ruku. :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  20. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    U cemu je fazon pa narucujete preko ovog pesota, kad je kamara isprobanih servisa te namjene?