Operation flashpoint

Discussion in 'Igre i konzole' started by AggressoR, Mar 9, 2005.

  1. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    je li ko uspio pokrenuti pod XP?

    kod mene uvjek izbacuje gresku da ne moze pokrenuti(ucitati) neki file od direct-x?
     
  2. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    glupa igra do bola, igro na win 98-.
     
  3. ednet

    ednet Aktivista

    Ja sam je igro na XP ali bez SP2 za ono vrjeme je imala odlicnu grafiku.Igra je teska ali i dobra bar meni i jos nekoj raji koju znam uglavnom ne mozes je prekucati za dva dana ko vecinu igara.I igro sam i obadva nastavka pod XP pa ne znam ako ti nije SP2 instaliran sto bi te zezalo.
     
  4. monK

    monK Komšija

    ja sam je probao sa XP-om, nije mi se svidjela...
     
  5. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    reko sam GLUPA IGRA TOTALNO :evil:
     
  6. ednet

    ednet Aktivista

    Covjek je pito jeli ko uspio pokrenuti igru a to sto je tebi glupa mozda njemu nije. :mrgreen:
     
  7. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    kad sam reko da je glupa to znaci da sam je probao, a sto znaci da sam je probao znaci da sam je na xpu probo , 98-icu sam koriszio prije nekih 4 godine, znaci kad je ta igra izasla , tamam kad je xp :mrgreen: :evil:
     
  8. djambo

    djambo Aktivista

    prika mi isto imo problema na xp-u,mislim da se treba skinit neki patch,kad budem prico s njim javicu link do tad probaj sam proguglat
     
  9. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    kod mene uvjek izbacuje gresku "Cannot create 3d device" pokusava sam vise verzija driver-a za graficku, cak programe koje brisu direct-x pa ponovo instalirao i nista. uvjek ista greska
    i nemam instaliran SP2



    dzahdo kad mi bude trebalo tvoje misljenje o tome kakva je igra obratit cu ti se

    djambo ako saznas sta javi, igra mi se ponovo igra a na starom PC gdje je win98 crkla mi je graficka tako da koristim sad neko smece od 8 MB (samo da mogu vrtiti win98 i linux)
     
  10. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    halo ba ja sam ti reko da mi moze na XP-u , jer si to i pitao, a imam pravo svoja misljenja ostavit, sta vam je ljudi? jel uredu sad? znaci da sam je probao znaci da sam je na xpu probo - eto citiram iz proslog posta.... ccc svasta
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    Evo instaliro sam OF i rezervisano misljenje pravo sto se tice grafike truba totalno ali i onako je ovo tip igre koji se ne oslanja na grafiku ali mislim da su mogli barem malo popraviti stvari pa ljepse mi Battlefield 2 izgleda a sto se tice igrivosti celicne zivce i dobar monitor licno cisto sumnjam da cu je prekucati.
    PS
    Pokreno je na Visti 64
    Edit :
    Post se odnosi na Operation Flashpoin Dragoon rising :) nevidi da je ovo za OP1
     
  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    igrao sam stari OF i nije mi se svidio,,, prevelike mape, previše taktike za malo akcije... mada ima raje koja to voli, ja npr. ne...
     
  13. RaP

    RaP Komšija

    meni se vise svidjo prvi OP nego ovaj novi
     
  14. Esh

    Esh HWB

    DL: http://www.gamershell.com/download_53214.shtml
     
  15. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Tonbe mp, samo sto uz ceste bagove imamo i lutanje pinga, takodje ako se udaljite od hosta vise od 250metara u igri zna izbaciti