Origin problem

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by aNaToMiC !, Oct 25, 2012.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Meni jos nisu vratili iako sam bio u kontaktu sa njihovim expert timom ali toliko su expert da ni nakon 3.5 sedmice nisu odgovorili na mail u kojem sam poslao podatke koje su trazili..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Bas sam htio pitati dokle ti je stiglo. Javi se ponovo na live chat i budi uporan dok ne naletis na nekoga ko ce ti mozda pomoci bolje.
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ma nista live chat,oni su samo za "lakse" probleme,i ove teze kao moj daju expert timu i onda ti oni saljz mail i traze ti neke stvari,ja im poslao i odgovorio nista ne odgovaraju,javio se live chatu kaze nije do nas,to radi expert tim,budite strpljivi...smrdljivci..

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
     
  4. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Nakon mjesec i po pakasi nisu odgovorili na mail u kojem su svi podaci koji im trebaju i u kojem su slike sa boxovima i cd keyevima,i to EXPERT tim,vau ,svaka cast EA,svaka vam cast..

    Uzeo danas ponovo FIFA-u 13,napravio novi GMAIL i novi ORIGIN acc sa veoma jakim passwordima,pa jbg ako hoce da hakuju nek hakuju..
     
  5. veki81

    veki81 Aktivista

    WTF!!! 2 puta morao kupiti igru zbog pakasa???
     
  6. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Da,na acc imao BF3 Limited Edition,FIFA 11,12 i 13-ku kupio 5 dana prije hacka,naravno sad samo uzeo ono sto najvise igram tj. FIFA-u jer Bgm nije mi svejedno dati opet tolike pare kojih sada trenutno nemam,sta reci,fuj su..
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li ti se onaj momak javio ?
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Nazalost nije.Hvala tebi u svakom slucaju.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Hmm, svašta.. ako hoces mogu mu se obratiti.
     
  10. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ma ne treba,vec sam uzeo FIFU-u ponovo,hvala tebi sto si kontaktirao..