Pozdrav, Da li je neko imao problem sa Originom u skorije vrijeme? Najprije: - Nakon istalacije ne moze naci igru, kaze: "The game installation directory is invalid. Please select a different directory" - Kada odem da zamijenim lokaciju crasha origin, i nakon toga vise nikako da ga loadam, pojavi se samo u trayu dole i stoji tako, idle. Imali su ljudi raznih problema, neki vec i po mjesec dana imaju, ne mogu uopste da ga rijese, ni podrska niti ko drugi. Bilo je nekakvih 5-6 "kvazi solucija" od koje mi niti jedna nije pomogla, cak nije uspjelo ni sa starijom verzijom Origina. Ideje? Hvala