Originalne Igre

Discussion in 'Igre i konzole' started by Teoma, Jan 11, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Eno u medresi FFX za PS2 80KM - ne bi bilo puno da nije Platinum verzija koja treba biti 40-50KM max. Steta a bas bi s merakom igrao.
     
  2. iskusni

    iskusni Komšija

    Sve je to bezveze.Za PS2 bolje kupit pirat i naigrat se.Nećeš ti sa PS2 igrati na netu
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ko kaze da se necu igrati na netu. za nekoliko dana mi dolazi network adapter a svi znamo da je online za PS2 free za razliku od Live! servisa za Xbox. a fyi FFX nije online.
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ja lijepo dignem tri igre za 2km, kupim tri-cetiri prazna cd-a i igram se dva mjeseca bez problema 8)
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    koji ekonom
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ona stara: "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino" :mrgreen:
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    sta cu

    nema se para

    npr.: morrowind i oba dodatka sam platio 6km i sad se igram ko hadzija a oni sto su za orginal i oba orginal dodatka (ili goty ediciju) dali 100km nek uce od majstora :lol:
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    a imas li ti majstore euro crack za zadnji patch za Morrowind (cisti, bez ekspanzija). ako znas gdje ima/ili imas licno svaka cast jer sam ja citav net okrenuo naopako. :|
     
  9. Anonymous

    Anonymous Guest

    Mozete li mi tacno reci gdje je gameland.TACNA ADRESA HVALA
     
  10. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Kad ce biti pustena u rad stranica...ev' gledam u INFO ima screenshot stranice, nis' joj ne fali...a ovamo jos u izradi...ili adresa nije http://www.gameland.ba :?
     
  11. Sleeper

    Sleeper Komšija

    mene igre trenutno ne interesuju(dok ne izade KOTOR2-sve sto je valjalo sam vec prekucao 8) )
     
  12. Esh

    Esh HWB

    ma gotova je stranica, ali nisu sve igre dodane u bazu.. trebali bi uskoro to zavrsit
     
  13. BoLa

    BoLa Aktivista

    Da se i ja nadovežem.

    Definitivno se isplati kupiti orginal neke igre koja stvarno to vrijedi.

    Ja recimo upravo razmišljam da uzmem War3 :D

    Enise, imal toga u gamelandu i kolko je, War3 i War3:TFT? :mrgreen:
     
  14. Esh

    Esh HWB

    ima, po 36 KM su..
     
  15. iskusni

    iskusni Komšija

    36 KM.Stvarno da kažem Enise u germaniji bilo još 2003 u augustu cijena War3 5 € a War3 TFT 7 €.
    Al dobro ipak je ovo BiH :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  16. iskusni

    iskusni Komšija

    Enise pogledaj u PM
     
  17. BoLa

    BoLa Aktivista

    Aha, super, nije previse, eto me u pon do gamelanda 8)
     
  18. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Tobejarabi. Perverznjak jedan nepopravljivi!
     
  19. iskusni

    iskusni Komšija

    Ne mislim u p**** ma****** već private message
     
  20. jeretik

    jeretik Komšija