Originalne Igre

Discussion in 'Igre i konzole' started by Teoma, Jan 11, 2005.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    ehehehehe
    'prskalica'' rek'o sam vam :mrgreen:
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    'exp' no harm :smt002
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Jel ja uvijek zvučim ovako ozbiljno?
     
  4. Sleeper

    Sleeper Komšija

    hehehehe...odsad vas zovem ozbiljni i iskusni :smt023 (nekako kao Stalio i Olio)
    kad je iduca predtava? :smt031

    PS.malo vas :smt064
     
  5. iskusni

    iskusni Komšija


    :smt075
     
  6. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ma ja se slazem sa enisovim tekstom iz infa , upravu je 100-ine ljudi se napati da napravi neku igru da udovolji gamerima , da bi oni sad uzeli nakav hl2 pirat , a napatili se oko tog.... pa ssta su se onda bunili ako uzimaju piratsk verzijju, ja imam morrowind i morrowind tribunal orginale iz holandije kupljene , i ista cjena je bila te igre i Princ of Persia 3D , pa skontajte .... razmisljam i ja uzet sad hl2 ovih dana... bajram.... hehe ... ja i ne uzimam tolko igre, ono sto mi raja dande to odigram i vratim , a mislim da je ovo prava ideja oko gamelanda ... svaka cast enise i almire. Ej enise cim sa procito intervju u info otkazo sam sve zivo od pirata koji ce mi k***c , al eto. sto ljudi kazu u americi il tamo ne uzmu po 10 igrica orginal upravu ste svi sto kazete to , jest da je to skupo , al trebas li ti bezveze razmisljat kako ces namjestit cs: source kako ces ga patchovat, kako ces skontat da treba pred steam.dll stavit jos neka 3 slova ,a na orginalu , instaliraj i ..... mislim treba razmislit sta uzet al netreba se prosipat nesta.. pola pirata sto uzmes dadnes cenera najmanje kad uzimas sve te pirate, a pola ih neradi , pa isplatnije je skupit vise love i kupis org. :roll: i sve bez problema. ono npr. nes ti sad uzet silent hill2 silent hill 3 silent hill 4 sve orginale , nego nes uzet ni jedan ako nisi neki poseban fan il ako ti je bas do te igre, il npr. gledam onaj novi prince of persia warrior within , trebas nake virtualne krekove nake zajebancije .... mislim po meni igra vrjedna da se uzme orginal. al eto svak ima svoje.. eto dosta odmene (mislim pretjerujem i ja ) pozdrav svima 8) :mrgreen:
     
  7. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ma ja se slazem sa enisovim tekstom iz infa , upravu je 100-ine ljudi se napati da napravi neku igru da udovolji gamerima , da bi oni sad uzeli nakav hl2 pirat , a napatili se oko tog.... pa ssta su se onda bunili OKO ODGODA ako uzimaju piratsku verzijju, ja imam morrowind i morrowind tribunal orginale iz holandije kupljene , i ista cjena je bila te igre i Princ of Persia 3D , pa skontajte .... razmisljam i ja uzet sad hl2 ovih dana... bajram.... hehe ... ja i ne uzimam tolko igre, ono sto mi raja dande to odigram i vratim , a mislim da je ovo prava ideja oko gamelanda ... svaka cast enise i almire. Ej enise cim sa procito intervju u info otkazo sam sve zivo od pirata koji ce mi k***c , al eto. sto ljudi kazu u americi il tamo ne uzmu po 10 igrica orginal upravu ste svi sto kazete to , jest da je to skupo , al trebas li ti bezveze razmisljat kako ces namjestit cs: source kako ces ga patchovat, kako ces skontat da treba pred steam.dll stavit jos neka 3 slova ,a na orginalu , instaliraj i ..... mislim treba razmislit sta uzet al netreba se prosipat nesta.. pola pirata sto uzmes dadnes cenera najmanje kad uzimas sve te pirate, a pola ih neradi , pa isplatnije je skupit vise love i kupis org. i sve bez problema. ono npr. nes ti sad uzet silent hill2 silent hill 3 silent hill 4 sve orginale , nego nes uzet ni jedan ako nisi neki poseban fan il ako ti je bas do te igre, il npr. gledam onaj novi prince of persia warrior within , trebas nake virtualne krekove nake zajebancije .... mislim po meni igra vrjedna da se uzme orginal. al eto svak ima svoje.. eto dosta odmene (mislim pretjerujem i ja ) pozdrav svima



    izvinjavam se na ovom fulo sam par rjeci (napiso sam ih velkim slovima) ako vas ovo iritira sorry svi ;) tnx :oops:
     
  8. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    jos nesta i na kraju sa svim ti updateima i patchevima za HL 2 vako bi otprilike izgledalo


    HL2 DVD - nek je 6 KM
    CS: Source sa krekom i patchom - 4 KM nek je
    HL1: Source sa krekom i patchom - nek je 4 KM ofrljice
    Ostali modovi i ono sve nek izadje 8 KM
    plus mnostvo piratskih patcheva sto ce izac....

    izadje sve poslije kupovina oko 40 Km a dodas jos 20 KM i eto ti sve to ;)

    ne mislim ja da je tako , ja sam iso na grubo al priznajte tako vam to izadje nema drugacijeg rjesenja osim ako ne grjesim, znam tacno ko ce me ispravit ispravno

    a i kad mozes kupit orginal addidaske od 140 KM il torsonke mozes vala i ovo , iako je bitniji ormar, jebiga al ako kupis te adidaske ti onda imas dovoljno love i za dobru orginal igru
     
  9. BoLa

    BoLa Aktivista

    Onaj sto se orginala tice. Ja sam prije 4 dana krenuo a avanturu zvanu "Kupiti orginal War3:TFT u Sarajevu". Eo, jos uvjek avantura traje
    :mrgreen:

    Nahodo sam, trazio, pitao i tako. Sreca pa ne odustajem lako, inace bi poslo sve u 3 P.M. i oso kuci :D

    Elem, treba jos doradit prodajna mjesta "orginalnih" igara u Sarajevu
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kome je bitniji ormar??? :mrgreen:
     
  11. BoLa

    BoLa Aktivista

    I da da.... Konačno sam odustao, dohakali su mi.

    Rekli ljudi dođi danas biće 100% igra, došo kaže lik, ko si ti? Kaka igra, dođi u ponedjeljak

    ... Elem, to je primjer našeg stanja. I još se pitaju što je sve piratsko. Pa normalno da će bit kad ja moram 7 dana u najbolje slučaju zvat, tražit, molit da bi kupio šugavi orginal .... Ma daaaaj

    Pa lakše je kupit plutonijum nego orginalnu igru u PM.

    Bjaaaaži ... Jebo to. Odo na otok ko čoek i nakupovat pirata ... Do nekih boljih vremena ...
     
  12. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    nije kriv orginal :green: krivi su nasi 'fini ljudi' . al cekaj i ti ces tako nekad nekog sje*at , zato SSSS , jer kad tad ce tebi ko doc da ti pametuje a ti s noge na nogu :p haha :D svi smo mi takvi po prirodi osim ENISA i MENE hahahaha :D:D:D zezam se ba ... pozdravljam sve
    usput skinite Linkin Park vs. Jay-z - Numb/Encore , ako vec niste , prava pjesma , evo vam mp3 piratska stranica :) http://www.airmp3.com ako neznate ili http://www.mp3dimension.com a jos bolja shareaza
     
  13. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Half Life je dobro uzeti iz dva razloga:
    -jer je savrsena
    -jer kupovinom podsticemo izdavanje drugih igara na istom engine-u i slicnog stila
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    linkin park i jay-z... pa to mi je nešto ko thompson & novi fosili u duetu, samo što su novi fosili pojam za ovog mutomba.

    @sleep... ne brini, puno malih amerikanaca je kupilo orginale i neće valve propast radi naših balkanskih tržišta.

    ne želim nikome nametat šta da sluša i sl. ovo je free country, ali jednostavno ljudi ne shvaćaju da je današnja mtv muzika jako kratkog vijeka i to je činjenica.
     
  15. Sleeper

    Sleeper Komšija

    MTV zika je (vecinom)bezze.
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    vecinom, uglavnom, most of the time... :mrgreen:
     
  17. monK

    monK Komšija

    NE VEĆINOM NEGO STALNO
     
  18. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    A je li ovo uveden sad i kod nas nakav zakon o pirateriji?
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    D'n'B je beton
    Nostromo jesil uz mene
     
  20. monK

    monK Komšija

    jok ja uz tebe nego ti uz mene