Otvoren PAINTBALL klub u Sarajevu

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Nov 16, 2008.

  1. Juka

    Juka Komšija

    de nam link tog shopa, pa da vidimo uslove :wink:
     
  2. becho

    becho Novi član

    ukucaj max paintball i nadji njihovu stranicu, i ims njihove pakete, vrlo povoljne... :D :D :D
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    THNX bro' :wink:
     
  4. JasonH

    JasonH Aktivista

  5. faye

    faye Novi član

  6. JasonH

    JasonH Aktivista

    Prvo se odluci oces li igrati
    speedball
    ili
    woodsball

    Jer npr ovaj marker nije za speedball dok taj spremnik neide na taj marker ..
    Sta ce ti full helmet kaciga?
     
  7. faye

    faye Novi član

    zato sto me nervira onaj kurac nazad
    i da nemoram kapu nosit

    edit: ja mislim da je speedball bolji
     
  8. becho

    becho Novi član

    Kod mene je woodball, odnosno replika rata, ja sam uvezao 12 markera i opremu, preko jedne firme, nase iz sarajeva... Malo je tesko uvesti, a imas te iste shopove i u austriji... Ako imas koga u tim gradovima, moze ti poslati busem, mi cemo mozda uvoziti uskoro jos markera, jer zelimo da imamo opremu za 18 ljudi... Pa ako do ta ne budes uzimao... Ali se carina mora platiti... :smt006 :smt006 :smt006
     
  9. faye

    faye Novi član

    ja sam mislio da odem do zagreba
    da to tamo nabavim bez carina i tih gluposti
    mislim da se vise isplati
     
  10. becho

    becho Novi član

    Ali braco neces moci uvesti, osim ako imas nekog na carini jer nekad znaju to uzeti na granici... Ti znas kako tebi vise odgovara, pa skontaj... Uglavnom nek se sica, paintball je najbolji sport, barem za mene... :smt007 :smt007
     
  11. faye

    faye Novi član

    znam extra je (Y)
    mislio sam uzet tippman 98 custom sa gripom i da kupim kundak :)
     
  12. becho

    becho Novi član

    Super, samo mirna ruka i doza sabura heheh, nek je ovo polako zazivilo kod nas pa bice i shopova i klubova... Ja sam dobio tippmannovu jednu marinci je koriste u vjezbama, da je samo vidis kako je jaka, materijal, kvalitet... Uhh... dere sve kad se sica iz nje... Hocu da se potrudim da nabavim kalasnjikov i pistolje... :mrgreen:
     
  13. faye

    faye Novi član

    oni pistolji sminka bas
    mali nekakvi :)
    da hoce neki shop se otvorit
    to bi bilo (Y)
     
  14. becho

    becho Novi član

    Zamisli svakom dati marker, i kad se potrosi da ima pistolj, ko na igricama, pritisni f i uzmi stoljpi... hehe.. Ma pistolji su mjera... :smt005
     
  15. faye

    faye Novi član

    ima onaj holster nestane metaka samo bacis pusku i pistolj :)
     
  16. JasonH

    JasonH Aktivista

    Aj se vi fino svi registrujte na bh-paintball.com forum :D
    Pa da tamo lagano prica krene..

    Ja cu sebi najvjerovatnije uzeti marker za speedball , i snjim igrati i woodsball ..

    Sto se tice maske , uzimam neku bijelu ili zutu..
    Sto se tice gasa , uzimam bocu za zrak..
    Punicu je sta ja znam , al ce biti boca zraka
     
  17. JasonH

    JasonH Aktivista

    Nije to lose ..
    Ja cu uzimati marker za speedball tj neki fancy look a i za sumu cu ga koristiti :)
    npr ovaj

    http://www.pntball.com/Items/45146626?s ... l%20Marker


    Šta mislite kolko bih me dosao do Sarajeva , sa carinom ,, fedexom itd


    edit
    Kakav je ovo bug , sta god napisem prikazuje mi kao gore post , clopexov uvjek zadnji :S
     
  18. becho

    becho Novi član

    Meni se cini da je ovaj shop u Americi, dok dodje kod nas do 2 mjeseca, cijena prevoza i carine i markera, meni se cini, ispada ista a mozda i skupljanego u maxu, a iz maxa, ja mogu dobiti ja jedan dan, navece mi prijatelj posalje busem a dodje ujutro u oko 7....
    Ali opet svako zna za sebe kako mu pase...

    Samo priznajem, dobra je ta stranica, i dobre cijene, samo da je barem u Evropi... :smt006
     
  19. clopex

    clopex Aktivista

    Šta nam je sa Saint-om??? Ne javlja se!!
    Ja sam bio u Zetri prije jedno mejsec dana prvi put i tad su rekli da su narucili maske a jos nisu stigle ko da biciklom dolaze :D

    Ovaj max-sport.com što gledate ma daj ba ljudi kanite ga se skup je do bola, evo vam jedan link, ljudi šalju preko FedEx-a i još je jeftinije, i veći je paket nije samo marker, boca i maska.

    Evo link: http://www.pntball.com/Items/tippmann-9 ... 0Gun%20Set
     
  20. clopex

    clopex Aktivista

    Ljudi šalju FedExom to ti je oko 5-7 dana max, jer to je FedEx mora stići brzo.

    becho daj nam malo info o carinama, koliko otprilike ide carine na jedan marker, ja mislim da se samo na marker placa carina a ostalo ne podpada pod carinu???