Otvoren PAINTBALL klub u Sarajevu

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Nov 16, 2008.

  1. JasonH

    JasonH Aktivista

    Mi danas zakazali opet , al odgodise nam termin..
    Fer je od njih to da cemo dobiti po 100 kuglica gratis ..
     
  2. saint

    saint Aktivista

    evo i ja se izvinjavam danas smo imali nekih tehnickih problema pa nismo bili u mogucnosti realizovati neke od dogovoreni termina,
     
  3. kAcA

    kAcA Aktivista

    bio sam juce sa rajom i mogu reci da je ekstra :D
    ispucali smo po 300 metaka svaki
    teren je dobar, ne bih preporucio za vise od 3 na 3 jer se ipak vide protivnici na drugoj strani
    sve u svemu mislim da cemo ponovo otic :D
     
  4. JasonH

    JasonH Aktivista

    Mi smo se posteno izrokali sinoc , sav sam modar :)

    Nego kada je pravo otvorenje kluba i cuo sam da ce cijene biti po 20 km od otvorenja.
    Također jeste li sastavili sve kakve povlastice ce imati clanovi kluba ..

    i samo jos jedan prijedlog za teren , donja , lijeva strana gdje su zidovi je dobro uradjena , i moze se postenski stajati , ali ova suprotna , desna , strana previse otvorena , ili napuhati jos koji balon ili neki zidic ..
     
  5. saint

    saint Aktivista

    pravo otvorenje kluba je 10-tog narednog jer treba srediti neke stvari(prihvacene sugestije).Da bice nekih promjena u cijenama tj to je sada malo slozeno za objasniti ali okvirno bice razlike u terminima,za clanove kluba,ljude koji imaju svoju opremu......
    u svakom slucaju cim ja saznama kako ce sve izgledati odma ovdje postam
     
  6. Juka

    Juka Komšija

    A nabavka opreme, ono okvirno koliko kosta, puska pristojna, protektori, sljem i neko odjelo :?:
     
  7. saint

    saint Aktivista

    hmmmm vidi imas pusku od 300$ - pa do 1500$,one sto mi rentamo dodje negdje oko 500 mozda malo jace zavisi od carine ....evo kacigu ja prodajem 45km jer sam narucio od 110$,odijelo pro nekih 400-500km mislim komplet pancir rukavice pantalone dres..... kao i skijanje tako bi ja nekako racunao,u svakom slucaju naj bolje je kupovati jedno po jedno to je moj savjet.
    igraci koji se zele uclaniti u klub mogu i ovdje tako da nije problem
    nemoj te me drzati za rijec ali mislim da ce clanarina biti 20km mjesecno stim da ce biti nekih povlastica kad se sve sracuna u svakom slucaju se isplati,znam da je bilo govora i godisnja ali jos nisam dobio sve informacije tako da bezvze ne ulazim u detalje
     
  8. Juka

    Juka Komšija

    misliš na uzeti opremu???
     
  9. JasonH

    JasonH Aktivista

    I ja bi isto uzeo sebi nekom tipmana , ili BT ..
    Al otom potom , jer kao sto rece onaj momak u klubu (sa dugom kosom :D ) bice shop .

    Po meni bi bilo u redu da ko ima svoju opremu , svu , samo placa kuglice
     
  10. saint

    saint Aktivista

    uclaniti u klub, a oprema ce se moci uzeti u klubu posto je plan otvoriti i shop. sorry akop nisam bio jasan u predhodnom postu
     
  11. JasonH

    JasonH Aktivista

    Jel se moze uzeti oprema vec sada?
    Jer ovi neki momci bi htjeli uzeti ono osnovno , imaju teren al neznaju odakle da naruce ..
    Oce za private :)

    A i ja bi sebi da uzmem marker i kacigu anti fog ..

    Pa eto ako vec sada moze da se uzima oprema daj mi link gdje mogu vidjeti katalog i tako to .
    Znam da ce shop biti za kojih mjesec dana.
     
  12. saint

    saint Aktivista

    skoro pa si sam sebi odgovorio,kad shop starta sa radom bice i oprema,ima jedna maska neznam jel ti odgovara cijena Avatar Vents black mislim da je oko 200km pa vidi
     
  13. JasonH

    JasonH Aktivista

    Hm , 200 km malo mi je previse za pocetka ipak ..
    Mislio sam mozemol mi buduci klub memberi vec sada uzimati , al ok ..

    Samo ako mozes link ili ovdje ili na pm , odakle nabavljate , da malo razgledam :)
     
  14. saint

    saint Aktivista

    to je pro maska,jos uvijek nemoze niko nista kupovati jer je oprema na putu za SA.ja sam ti nudio svoju masku anti fog je premaz na njoj.
     
  15. Juka

    Juka Komšija

  16. saint

    saint Aktivista

    da samo nemoj zaboraviti porez i carinu + shiping pa dodje dosta skuplje osim ako nekog imas vani pa da ti donese
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    shvatam to, ja ti radim u firmi koja se bavi trgovinom slicnih stvari, pa mi je poznata procedura i materija uvoza.
    samo mi reci ima li proizvodzca markera (koliko toliko kvalitetnih) da su EU porijekla???
     
  18. saint

    saint Aktivista

    koliko ja znam nema,e sad i u markerima imas razlike sto si i sam mogao skontati.naj skuplji su turnirski a naj jeftini rekraeativni ako neces da pogrjesis uzmes A-5 ili 98 kao kod nas u klubu.ja neigram ni sa jednim ali znam da su dobri markeri
     
  19. Juka

    Juka Komšija

    da gledao sam, po svemu sudeci ce u ponudi kod vas biti TIPPMANN markeri, bas mi je za oci pao onaj X-7 Marker, ljepa igracka :mrgreen:

    ajd sacekacu vaše cijene, pa cu dalje razmišljat ...
     
  20. saint

    saint Aktivista

    x-7 je extra marker dobro se pokazao imao sam priliku probati :D ,samo moj savjet prvo uzmi masku to je glavno a kad uzmes marker jos toliko ces dati para da ga sredis vjeruj znam osjetio :lol: barel,loader,triger....