Otvoren PAINTBALL klub u Sarajevu

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Nov 16, 2008.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Vidio sam, ima ovo costumize http://www.tippmann.com/product_guide/x7.aspx lahko se nabeša preko 700,00$ :mrgreen:
    [​IMG]
    ovaj je moj :smt007 (parili se MP5 i M4 :smt005)

    Dobro, prvo da vidimo uslove u globalu, clanarina, povlastice za clanove i tako to, a onda cemo za opremu.
    Ali sam skroz zagrijan da krenem sa tim sportom, odavno me nije privuklo nešto kao PAINTBALL :smt003
     
  2. saint

    saint Aktivista

    koliko imas godina,pravit cemo timove pa ako se pokazes ko zna ......
     
  3. Juka

    Juka Komšija

    13 :smt005 :smt005 :smt005

    šalim se 25 :wink:

    to ce biti ko neka audicija :?:
     
  4. saint

    saint Aktivista

    ok jer drzavna takmicenja imaju starosnu granicu,samo da znas za treninge treba puno novca i vremena ali je dobro sto je svaki trening drugaci :D

    a vidim da si se pravo nalozio
     
  5. Juka

    Juka Komšija

    jašta, ma vicemo kad to zastarta, ali mi sama ideja stvara :smt003 na licu,
    mada sam trenutno skroz tanak s vremenom i u buducnosti cu biti , ali eto ako ništa rekreacije radi.
     
  6. saint

    saint Aktivista

    to ce biti ko neka audicija :?:[/quote]


    ne koliko ja znam :D ali uvijek postoji mogucnost ako dobro igras,meni fali jedan covjek ali polako ima vremena
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma Juka sad kroz Ferhadiju trci sa puskom u rukama, na Ipodu pusti od Dine Merlina "Vojnik srece" i cik-cak pici od Vjecne do Zelje :smt003
     
  8. saint

    saint Aktivista

  9. Juka

    Juka Komšija

    aAaAa suze mi na oci od smijeha :smt005 :smt005 :smt005

    Koja si ti budala Vedo :smt005 :smt005 :smt005
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Vratis mi u nedelju kojim headshotom :mrgreen:
     
  11. Juka

    Juka Komšija

    hahaha, onaj dobar bio.... Vedo mene pocasti headshotom a u isto vrijeme i ja njega, kakva scena...
     
  12. sumeir

    sumeir Komšija

    Kada bi unutrašnjost objekta bila pod video nadzorom, da se snimi termin i da ga ljudi mogu pregledati iz druge perspektive kako su proveli. Možda bi bilo interesantno :D
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Juka i ja smo zadnjih pola sata igrali 1 vs 1, likovi koji su imali termin poslije nas su nas mobitelom snimali, mozda osvanemo gdje na netu (ja skakucem i jaucem kad me Juka zdekovo' u but) :smt005
     
  14. saint

    saint Aktivista

    kamere ce biti to je od samog pocetka plan
     
  15. JasonH

    JasonH Aktivista

    Jel BiH ima PB savez ili tako nesto ?
    I samo da pitam ovog saint-a a i ako jos neko.
    Gdje ste prije trenirali ovog kluba , to jest , gdje ste igrali ?
     
  16. saint

    saint Aktivista

    u toku je registracija saveza zato i kasnimo sa zvanicnim otvaranjem kluba. I ''ovaj saint'' tj ja sam trenirao igrao gdje smo mogli zakupiti teren,a neki momci su igrali u HR, dva momka su u slovackoj lizi jedan je igrao u klubu u bajernu.....
     
  17. JasonH

    JasonH Aktivista

    I ja sam u HR jednom bio na njihovim terenima , znaci samo bio i mogu reci da je perfekcija , oni sa balonima :)

    Nego saint , koliko ce biti skuplje cijene u odnosu odakle vi uzimate i odakle cete uzimati , jer imam soluciju da sljedeci petak uzmem iz Zagreba marker , pa pitam.
     
  18. saint

    saint Aktivista

    e to ti stvarno neznam mi cemo se truditi da ujednacimo odnos cijene i kvaliteta,ako imas dobru ponudu u zg uzmi nista ne gubis
     
  19. saint

    saint Aktivista

    Dog_Father, mozes li samo u prvom postu prepraviri broj moba na 062 122 226 nemam pojma kako sam pogrijesio :oops:
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam te danas pokusao dobiti 3-4 puta na onaj br iz prvog posta, al me posta izbacivala svaki put, znaci do tebe je ipak :twisted: