Otvoren PAINTBALL klub u Sarajevu

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Nov 16, 2008.

  1. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Bio sam jucer u ovom paintball klubu. Sve u svemu odlicno je samo se previse klize i maska brzo zamagli te nevidis pucas li u svog ili ne. Polomio sam se par puta dobio 3 modrice, al je bilo odlicno. Sve pohvale na opremu. :)
     
  2. JasonH

    JasonH Aktivista

    Rekao je onaj direktor ili sta je već da su naručene maske , i da čekaju samo da dođu..
    Mi nikako da se okupimo već ima 10ak dana ništa nismo igrali :smt005
     
  3. kaiser

    kaiser Aktivista

    ja sam bio juce sa jaranima u jutarnjem terminu (od 8 do 10)
    teren nije bio klizav, sem kod samog ulaza, samo nam je maska bila glavni problem jer brzo zamagli :(
    samo da kazem da je jaran ispucao 500 metaka za 1,5 sahat :shock:
     
  4. clopex

    clopex Aktivista

    Ja sam bio opet juce sa svojom rajom, maske su katastrofa, ni priblizno kao prosli put prije jedno mjesec dana kad sam bio, tad je bilo ekstra ali sad... Cim partija zavrsi moras izaci da bih cistio maske jer se fakat nista ne vidi na njih. Pod hitno se moraju mjenjati jer stvarno nerviraju.

    Sta je 500 metaka, ja i jos jedan jaran smo po 600 komada ispucali :mrgreen: :mrgreen:
     
  5. saint

    saint Aktivista

    nove maske su narucene i dolaze za 10-tak dana :D
     
  6. kaiser

    kaiser Aktivista

    eh super
    taman da ih isprobamo prije Nove Godine 8)
     
  7. JasonH

    JasonH Aktivista

    Ma 400 je taman , da se pomalo odmara i tako to
    500 za extremiste :smt005
     
  8. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Ja sam prošao sa jednim dodatnim punjenjem od 100 metaka, ali sam se slomio bježeći i bacajući se preko prepreka :)
    Pet dana sam liječio upale u butinama.

    Ovi su najveći problem što dođu sa po 50 kermi, uzmu 10 punjenja pa ko luđaci samo jurišaju i rafalaju, ubiju mi ćejf naprosto.
     
  9. Adis

    Adis Guest

    Turnir??

    Istina da sam novi na ovom forumu,al evo da i ja prvi post napisem :D Citajuci ovaj topic mislio sam da bi mogli kakav turnir napraviti..Npr uloze svi clanovi nesto para saintu,npr po 5-10 km. od cega bi mogli kakvu nagradu za pobjednicku ekipu sklepati,pa tako dok se malo ne organizuje sitacija.Ev ja vec okupljam ekipu pa cemo da vidimo kako je gore,ovo sam dugo cekao da dodje,drago mi sto se prijavih na forum ! saint hvala na inf! Sretno!
     
  10. clopex

    clopex Aktivista

    A sta je tebi ćejf?? Stekati se!! Ma daj ba. Igraj dođe raja da igra ne stakti se, jos pogotovo sad kad su maske bile loše, ništa ne vidiš samo pucaj, i ja sam prvi put potrošio samo 2-3 punjenja ali sad previše što jest jest :D
    A jes vidio na turniru kako je?? He he he ubiše se ljudi koliko pucaju samo mjenjaju sanžere...
     
  11. saint

    saint Aktivista

    Re: Turnir??


    mislim da je ideja vise nego dobra ja sam otvoren za svaki vid saradnje i naravno pomoc koliko ja to mogu.vec je bilo price da se naprave ekipe i imate moju podrsku.
     
  12. Juka

    Juka Komšija

    Nego saint kad se mozemo uclanit u taj klub, de postaj kakav cijenovnik termina, klubske clanarine, sta imamo uracunato u clanarinu itd.

    I pocni foldat, ako oceš da mi dodjemo u tvoj klub/tim, moraš i ti u naš HWB F@H tim
    vidi ovde viewforum.php?f=41 :wink:
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  13. saint

    saint Aktivista

    E ovako jeste da se moram u startu ograditi tj napomenuti da je ovo u fazi razrade ali mislim da ce biti ovako : Clanovi placaju clanarinu u iznosu od 20km/mjesec, 110km/pola godine ili 200km/godisnje. Teren za njih kosta 10km po clanu a kuglice 5 km, odnosno, start je 15 i imaju neke beneficije.

    Za rekreativce, teren kosta 15km, a prvih 200 loptica je 15km, svakih sljedecih 100 po 5 km.

    Sve ovo ce i funkcionisati na otvorenom tj velikom terenu koji ce biti na proljece stim da ce biti jos nekih pogodnosti za aktivne clanove npr prevoz do terena,odrzavanje opreme,energetska pica........

    Sto se tice uclanjivanja u klub mozete se meni prijaviti ovdje ili na mail pa kada se dogovorimo i kada sve zavrsimo(registracija saveza) bice kao neki ugovori - pristupnice,clanske karte sa slikom,dresovi........
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    Ja sam clan cim to krene :smt118 , mislim da ce i Vedo :roll:

    a de reaguj na poziv u F@H tim
     
  15. kaiser

    kaiser Aktivista

    e vala bas, neces se valjda samo stekat i cekat da ti izleti, ili barem ako ces se vec stekat nek ostali jurisaju :lol:


    a sto se tice tog kluba ja i 5-6 jarana cemo sigurno ici :D
     
  16. JasonH

    JasonH Aktivista

    Za klub sam 100% :)

    A kakve su "beneficije" ako imas svoju opremu , bas svu ?
     
  17. saint

    saint Aktivista

     
  18. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Pa ko je spomenuo stekanje. Mislio sam juris u smislu frontalno jedan na jedan rafalom i tu oba ispadaju garant, nema sanse da te fuli ili ti njega. Naravno, teren nije bas veliki, nema tu taktiziranja puno, zato mi je na otvorenom dosta bolja varijanta.

    U Srbiji sam gledao odlicnu varijantu, zgrada sa vise spratova, gdje mozes kroz napravljene rupe sa sprata na sprat konopcem se spustati, improvziovana stakla za bacanje kroz prozore i sl., samo sto moras potpisati obrazac da organizator ne snosi nikakav rizik kod povreda :)
     
  19. saint

    saint Aktivista

    Mislim da sam vec spomenuo u prijasnjim postovima ali evo opet,na proljece starta i teren na otvorenom velicine 15 dunuma(duluma) na kojem ce biti (planira se) 3 terena i to :suma.zgrade i takmicarski teren sa barikadama.Za one koji neznaju tesko je u toku zime organizovati paintball meceve iz vise razloga a sigurnos igraca je na 1 mjestu.Oni koji se misle baviti profesionalno paintball-om svjesni su da moraju trenirati.I mi igramo 3x3 i vjerujte da postoji varijanta taktiziranja ali je naj vaznija stvar u paintball-u kretanje ali i tu ima sistem ako se igra 5x5 2 igraca pokrivaju dok ostali napadaju.
     
  20. JasonH

    JasonH Aktivista

    Ja volim da pokrivam :)
    Cijeli termin kad igramo , ja uvjek pokrivam :)
    Nego ja bi se uclanio al nemam skim da igram redovno .. brat i ostala kompanija neigraju redovno jednom dva put mjesecno..
    Ako ima ko da bi primio jednog djecaka samo recite :smt005

    mi planiramo za subotu , pa sad koja je cjena , nova ili stara?