OVERCLOCK ili KUPITI -_-

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by sparowbih, Nov 23, 2008.

  1. crash overdrive

    crash overdrive Novi član

    Ja bi ipak da vidim tay CS Crysis-a, ukljuci i AA i AF :smt003 . Ako kupis jacu graficku porcesor postaje usko grlo. A hoces da clockas, u bios, malo napon,malo fsb (na tom porcesoru nemas puno vise opcija za OC), imas na ovom forumu materijala na tu temu, malo search. Pogledaj malo sta se prodaje polovno. Evo ti cooler http://www.market.ba/oglas/216322
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Upravo...
    OC-aj sada koliko god se može pa provjeri da li ima poboljšanja (ja ne vjerujem da ce ih osjetno biti).

    Ali ako je toliki problem kao što si gore opisao, ja bih prije rekao da je to do drivera grafičke kartice ili zbog problema u igri.
    Možda ima neki patch da može rješiti te probleme.

    Ako ništa od navedenog ne rješi problem, onda možeš uzeti novi procesor.
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Vidim P4 na 3.0ghz to mi mirise na preskota cek,cek na presHOTa a njega klokat :roll: jedino da iznese komp napolje,sad je bas prilika za to :wink:
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    nije toliko problem hoce li uspjeti ocnut proc nego kolika ce biti potroshnja, koliko je stara i istrosena ploca

    jedan export txt sa everesta ne bi bio na odmet
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To ti je zbog gigabajta meme na kartici.




















    NOT :lol:
     
  6. sparowbih

    sparowbih Novi član

    a braco moja.....aj hvala vam puno na pomoci , fakat neznam sta bi prije , clocko procesor - kupio novi procesor ili sad novi threat - kupio graficku , aj skontacu nesta !!!

    ( graficka je 1gb usput al ddr2 )
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

    Jedno je sigurno uvijek je bolje imati graficku kao recimo usko grlo sistema nego CPU. U svakom slucaju CPU ce uvijek donijeti koji fps vishka ako je graficka ta koja se muci. Ali mozes ti na taj pc ugraditi i gtx 280 ali ako taj preshit ne moze nahraniti niti tu radeonku nece ni ovu jako jako jacu kartu.

    Dakle, kupuj bolji si proc u svakom slucaju!