P: AMD64 3500+, ASRock ploca, 3x512 DDR400 MHz

Discussion in 'Računari i komponente' started by Vedo, Feb 26, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Dakle, navedeni proc (NIKAD clockan), maticna ploca AsRock 939S56-M (PCIex, s939, 4 utora za memoriju, Dual Channel, SATA, podrzava Athlone X2, FX i "obicne"), napojna jedinica MS Industrial 400W - skupa = 250 KM

    1x 512 Kingmax DDR400 (crvena plocica, pod garancijom jos 10 mjeseci) = 80 KM

    1x 512 MB DDR400 60 KM

    1x 512 MB TwinMOS DDR400 70 KM

    SVI navedeni dijelovi su pod garancijom jos 6 mjeseci, a ova Kingmax plocica jos 10 mjeseci.

    Ponude na broj 061/345-476, lokacija Sarajevo
    Bez spama, molim :wink:
     
  2. ziiika

    ziiika Aktivista

    ako hoces evo 50KM za tu plocicu (1x 512 MB DDR400 60 KM)
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Ram bi ti dao za 60 KM, nemoze jeftinije, sorry :wink:
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Snizenje, Athlon64 3500+(Venice), ploca i najapajnaje 240 KM fiksno
     
  5. Emx

    Emx Aktivista

    1x 512 MB TwinMOS DDR400 70 KM
    Može za 60?
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    E hebo ga cener, ma daj 70 i nosi ga, dobijes extra kutiju gratis :wink:
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Jos uvijek je na prodaju :wink:
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nemam obicaj komentarisati cijene, i tvoje je pravo da cijenis koliko hoces, ali s obzirom da 512MB modula ima u trgovini kupiti za 70KM, dati vise od 50 za polovan modul je previse.
     
  9. Raptor

    Raptor Aktivista

    Vedolino koje su ti latencije na twinmosu? Ako su 2.5-3-3-8, dajem ti 70KM.

    PM-me. Pozz
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Niko te nije nista pitao, ako ti ne odgovaraju cijene onda se ni ne javljaj. Hvala.
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Izvini ako sam ti pokvario posao. Mozda bi bilo bolje da deres ljude na superoglasima.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    O deranju sam ti poslao pm. Nadi se u toj prici :wink:

    EDIT: Ako iko ima i malo pameti zna kakve su procjene tebe i ostale kompanije, srozate ljudima cijene i onda vi to pokupujete za nerealno nizak iznos novca.
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    To sto si ti popusio kupovinu memorije prije snizenja tvoj problem. Ja sam svoj 1gb platio 230km, sad kosta 120km, i trebao bi ga prodavati za 150 jel?
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Slusaj, ja sam rekao svoju cijenu, a sada da li ona nekome odgovara ili ne - to je njegova stvar. Zar nemate pametnijeg posla od komentarisanja cijena i gnjavenja ljudi??Nije ovo prvi put da nekome pokusavate syebati prodaju, prodaja je postena, nije ukradeno nista, nije skupllje neg u radnji, dakle ne znam u cemu je problem. Fino sam na pocetku posta napisao: BEZ SPAMA MOLIM, sto bi u prevodu znacilo da se javljaju samo zainteresovani ljudi, a ne neki likovi koji ne znaju sta ce od sebe pa iz dosade podyebavaju ljude i pokusavaju im syebat prodaje.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    nemoj svasta pisati po forumu. ovdje optuzujes hwb ekipu da se javlja na oglase kako bi snizili cijene, kupili proizvod te kasnije to preprodavali. da li shvacas koliko je bezobrazno to sto si napisao? ako vec optuzujes bez ikakvih argumenata, onda budi spreman i na konsekvence.

    na oglase, kao i sve druge threadove, ima se svako pravo javiti i iznijeti svoje misljenje. ako neko zeli da mu se potencijalni kupci javljaju iskljucivo na pm, to se postuje, kao sto se moze vidjeti na mnogo primjera.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    A vidi sada jednu stvar: Upravo sto sam na dosta postova vidio (nazalost) kako clanovi ovog foruma bezobrazno snizavaju cijene i onda to i pokupuju , zbog toga sam na pocetku posta napisao : BEZ SPAMA MOLIM. Cinjenica je da ni Dog a ni ovaj Sulu NISU to postovali, niko ih nije pitao za misljene o cijenama, nije naslov bio procjena i prodaja, nego SAMO prodaja, shvatas li?? Budi bar ti objektivan..
     
  17. vnm_

    vnm_ Komšija

    ja nisam primjetio da jesu, ali sta i ako jesu...na drugoj strani si ti koji prodajes polovne stvari po cijeni novih, po cemu si ti onda bolji...
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Kao prvo, ne prodajem stvari po cijeni novih, prelistaj cjenovnike.
    Kao drugo, NIKOGA ja ne tjeram da ista kupi i ja ne syebajem iciju prodaju, nit sam IKOME sa ovog foruma IKADA prvi nesto ruzno uputio (ni u sali).
     
  19. Esh

    Esh HWB

    da rijesimo ovo, zamolicu te ubuduce da ne optuzujes ljude bez argumenata te posebno siris ne bas lijepe price o hwb ekipi.

    ko je zainteresovan za proizvode navedene u prvom postu, moze ti se javiti na pm, a za ubuduce ako ne zelis bilo kakvu diskusiju na tvoju temu u oglasima, samo napisi da zelis da ti se ljudi jave na pm.

    kad to ne napises, mozes ocekivati razna cjenkanja.
     
Thread Status:
Not open for further replies.