P: Citroen C5 2.0 HDI

Discussion in 'Ostalo' started by aeRo, Aug 26, 2018.

1. aeRo

aeRo Komšija

Oglas je stavio prijatelj iz usluge jer ja nisam u Sarajevu ali inace radi se o autu koje sam ja vozio do unazad 2 mj. Slike i nisu bas reprezentativne ali inace auto ima full opremu, uradio sam i veliki i mali servis unazad 6 mj. Originalna kilometraza, postavljen nov kompresor i na njemu su nove ljetne gume. Sto se ulaganja tice treba srediti naslonjac za ruke i na autu ima sitnih ogrebotina koje su bile i kada sam ga ja kupio ali po meni nista sto je vrijednog kompletnog lakiranja. Registrovan do Maja 2019. Za sve ostale info tu sam.

https://www.olx.ba/artikal/30756813/citroen-c5/

2. bhd

bhd Veteran foruma

Cijena obavezna :)

3. Reventon

Reventon Veteran foruma

Izgleda da ti nije legao jer ga nisi dugo vozao.

4. veki81

veki81 Aktivista

Ovo je jedini citroen koji mi se svidja, koja je cijena? da prodam svoju trabakulu :D

5. aeRo

aeRo Komšija

Auto je top... Ja prije njega nisam imao nikakvo misljenje o Citroenu, a to se poslije njega totalno promijenilo. S ovom udobnoscu malo ko moze. Evo sad vozim novo auto, za njega je Citroen ladja sto se tice udobnosti. A i ovaj hidraulicni ovjes ima svoje. Auto plovi na 180km/h, vozis i uredno komuniciras sa suvozacem.

Ja da nisam imao kombinacije da uzmem ovo novo auto ko sto jesam, vozao bi ga sigurno jos par godina. Sve sam uteg'o na njemu sto je bilo, i majstor mi je rekao da je trenutno stanje - sjedi i vozi.

@veki81 14.500

Mene je izasao 16 u Guma M u Maju 2017., a znaci samo sam u zadnjih pola godine skrkao jedno milju i po u njega + registracija...

6. bhd

bhd Veteran foruma

Kod mene je kolega uzeo, bila aukcija sluzbenih automobila,i bio c5 ovaj model. Mislim da je 2009 a ovaj paket, i slicna kilometraza. Uspio ga je uzet za 13.500. Mislim da su skuplji par hiljada na trzistu/piku i slicno.

Nego veki, ima kod mene ja mislim jos uvijek u prodaji volvo s80 direktorski :D naci full fulova, 2012, 195k presao,mislim da se moze dobiti za 20 (za nas uposlenike ) :D

7. veki81

veki81 Aktivista

Da ga hocete vise prodat da mi prestanes nuditi :D

8. bhd

bhd Veteran foruma

al nije to za travnika :D

9. veki81

veki81 Aktivista

Jebes me ako ti nisi u talu sa direktorom :D.
    De ba ovdje bi se raja prepala mislili bi zaratilo se stigli Svedski tenkovi.

RaP likes this.
  10. selvin

selvin Moderator

Kolega je uzeo C5 istog godista, nesto manje kilometraze ali bas sa full opremom za 15k prije 2 godine. Tako da ce ga tesko prodati za te pare, ali nek krene pa pomalo spusta do 13.
    Btw. full oprema kod C5 je exclusive sa 3d navigacijom sa velikim display-om u boji, xenon svjetlima, elektricnim podesavanjem sjedista i memorijom pozicija, itd.

IdeMedoSumom, Konjislav and heroic like this.

Share This Page