P: Continental SportContact 5 225/40-18 92Y XL

Discussion in 'Ostalo' started by heroic, Dec 11, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. heroic

heroic Komšija

Prodajem 4 gume Continental SportContact 5 225/40-18 92Y XL, nove su, nekoristene (ako je suditi po kilometrazi na vozilu, presle su cijelih 12km!), dosle uz novo vozilo, prodajem jer zelim koristiti drugi model ljetnih guma.

Cijena: 750KM
    Lokacija: Sarajevo, moze i do nekih 50km udaljenosti licno da dostavim
    Dostupnost: Krajem sedmice, dok montiram zimski set tockova

2. Stevie_Ray

Stevie_Ray Veteran foruma

Zanimljivo da na francuzu nije Michelin vec iz tvornice. :)

3. heroic

heroic Komšija

Proizveden je u Spaniji, a Renault generalno favorizira Continental.

4. DSA

DSA Aktivista

Ovo je vrhunska guma, imao sam je upravo u ovoj dimenziji dok sam vozio Octaviu. Vrijedi svaku ovu marku.

5. Reventon

Reventon Veteran foruma

Ne znam sto se zezas sa prodajom, koju god drugu gumu uzmes bit ce losija.

Aldiin likes this.
  6. heroic

heroic Komšija

PremiumContact 6 :D

7. Reventon

Reventon Veteran foruma

To ces na trke svega ti? Neces osjetiti razliku u voznji, ali ces osjetiti razliku u dzepu.
    Mislim, do tebe je, ja to nista nebih dirao.

8. nivla

nivla Aktivista

zasto onda ne bi npr michelin pilot sport 4s uzeo, svakako ce trajati duze od continentala, a tu su negdje po karakteristikama,
    opet nije to nista bolje toliko da ti se isplati prodati nove gume i kupiti one koje su bolje 2-3%

9. heroic

heroic Komšija

PremiumContact 6 mijenja CSC 5 i CPC 5 na trzistu.

Ma jednostavno zelim te.

10. Reventon

Reventon Veteran foruma

Ma ja, kada se budes vozio ekscesnim brzinama od 80km/h sa tim 1.3 motorom da te ne baci u krivini :D
    Razumijem ja to, novo auto pa kad je bal nek je maskembal, uzivaj.

11. Almir

Almir Komšija

mislim da nije vrijedno dodavati na tu sumu 5-6stoja radi sc6 i sl gume... sc5 je ok guma

12. Tale

Tale Overclocker

Stvarno, cisto proseravanje, nekad zamislim da mi imamo nekakve Nascar staze i autostrade pa da se kupuju sportske gume.
    Generalno Bošnje su jako zaostao narod, jer bitno je nahraniti ego pa makar na bilo koji način. Pa imas likove koji SUV koriste da odu u obliznji kafic ili u kupovinu i nesto gradske voznje, drugi vozaju limuzine na posao od 3 minuta udaljenosti, a treci nabrijavaju auta i prave ih gorim nego sto su fabricki izgledali. Uglavnom, ovo sve je jedan polimiktni konglomerat budala. Bitno je vozati SUV po gradu. To sto gu*ica nije vidjela nista dalje od kantona, niti pročitala neko ozbiljno štivo, niti upoznala razlicite narode, grebat ga, ne vidimo dalje od nosa, vise od cela a nize od guzice.

13. Alibegovic

Alibegovic Veteran foruma

Još su jadniji oni što se ne bave svojim nego tuđim životima.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

kvaju, Neraa and aNaToMiC ! like this.
  14. heroic

heroic Komšija

Halo ba kakve sportske gume, ja sad na Meganu starom imam PremiumContact 5, na novom su dosle SportContact 5, model PremiumContact 6 mijenja oba modela i kupio sam 4 gume za 840, ako ove prodam za 700 znaci da sam doplatio manje od 150.

15. Almir

Almir Komšija

to nije puno doplate, i ti si jeft dobio pc6 kao što daješ te svoje, sad je van sezone ako ne prodaš sad ali na proljeće ćeš sigurno prodati...

16. Tale

Tale Overclocker

Kad vidim da neko voza Michelin Pilot sport ili Sport contact i slicne gume po nasim cestama, bude mi smijesno.

17. Alibegovic

Alibegovic Veteran foruma

Jos malo pa ces se morati pravdati nekome sto si kupio novo auto. :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

aNaToMiC ! likes this.
  18. adsubzero

adsubzero Komšija

A neki izgleda imaju iluziju da je ovo klix

19. Haker

Haker Veteran foruma

Pa 90% SUV se vozi po gradu. Koliko trebaš biti opičen da pratiš ko kakve gume vozi.
    Ako je čovjek kupio novo auto, očigledno mu nije problem ni gume koje želi :)

20. heroic

heroic Komšija

Pa te su dosle uz auto, ja samo hocu da zamjenim za PremiumContact model koji je noviji i vise orijentisan ka obicnim autima, manje je sportska guma.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page