P: Dreambox 500s

Discussion in 'Računari i komponente' started by jessus, Aug 31, 2011.

  1. jessus

    jessus Aktivista

    Dakle kako naslov sam kaze prodajem digitalni DVB-S DM 500s resiver.Razlog prodaje je ne koristenje istog i samo mi zauzima prostor u kuci.Resiver je 100% ispravan i kupljen je prije ne manje od nekih 9 mjeseci u digitalisu.
    Cijena samog resivera uz pratecu opremu (kabal za napajanje,kutija,uputstvo za upotrebu i garancija) je 140KM.Pored resivera ako ste zainteresirani mogu ukljuciti i C liniju koja otkljucava sve moguce satelite od 42 stepena istocno do 40 stepeni zapadno (izuzev Total TV-a).Neki od paketa koje otkljucaje je :SKY DE , SKY Italia,Total Bugarska,Polsat,D plus,CanalSat FR,Digi TV itd itd....
    Cijena linije je 60 KM na 3 mjeseca (dok je kod drugih prodavaca cijena oko 20 Eura po mjesecu).Ukoliko kupac se odluci da kupi resiver zajedno sa linijom dobija jos 3 mjeseca gratis sto cini ukupno 6 mjeseci gledanja TV-a sa otkljucanim svim mogucim kanalima.
    Uz resiver jos dobijate ( ukljuceno je u cijenu ako kupite resiver i liniju zajedno):
    - RS 232 kabal
    - LAN kabal duzine 10 metara
    - SCART kabal
    - Moja pomoc ukoliko ako Vam nesto nije jasno
    Ukoliko ste zainteresirani saljite mi poruke na PM,a ukoliko Vam isto tako nesto nije jasno mozete ostaviti poruku na PM.

    EDIT Lokacija : Bugojno
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jos lokacija pa da oglas bude u skladu s pravilima foruma i to je to.
     
  3. jessus

    jessus Aktivista

    ok hvala na ispravci
    EDIT
    Lokacija : Bugojno
     
  4. jessus

    jessus Aktivista

    Refresh

    Moguca je prodaja i pojedinacno c linije 60 KM za pola godine tj 6 mjeseci( sto dodje oko 10KM po mjesecu za gledanje vise od 6000 kanala :) )
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja sam iz Bugojna, prihvatas li placanje mjesecno, sada placam liku iz Mostara, a volio bih bugojancu, i radis li sa Dzanijem?

    Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
     
  6. jessus

    jessus Aktivista

    Ne radim sa Dzanijem.Placanje je jednokratno 60KM za 3 mjeseca (plus 3 jos dodatno gratis) sto je ukupno 6 mjeseci.
    Da se odmah razumijemo server nije iz Bosne,vec je iz inostranstva.Ja te linije dobivam od prijatelja.Takodjer bitno je naglasiti da su svi serveri na 100 megabitnoj konekciji tako da su 1000x puta bolji nego kod ovih lokalnih preprodavaca linija.
    Pozdrav :smt006
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Hvala lijepo, imam sasvim kvalitetan server u Njemackoj za 10KM/mjesec, bez problema ikakvih.
     
  8. jessus

    jessus Aktivista

    BUMP
    Nova cijena resivera samog je 110KM fiksno