P: iPhone 6

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Aldiin, Jun 10, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Prodajem iPhone 6 u fantastičnom stanju, nema packe, gold/black kombinacija.

    100% ispravan, mogu sve provjere, iCloud otkljucan, 16gb, iOS12.

    Nedavno stavljena nova baterija, health 100%, imam račun i papir iz official apple servisa.

    Prodajem ga jer mi do kraja sedmice stiže Xiaomi. Cijena bagatela, ispod tržišne, 300km.

    Aldin
    062 552 320
     
  2. nivla

    nivla Komšija

    stavi koju sliku
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Izvini ali, kolega Zoi se prvi javio za telefon.

    Ne trebaju slike, ko je zainteresovan može poglati i testirati uživo sve što ga zanima.
     
  4. nivla

    nivla Komšija

    mene su interesovale slike, jer nema ta gold/black kombinacija fabricki, pa reko da vidim kako si to sastavio i na sta lici, na kraju nismo svi besposleni da bi dolazili na lice mjesta da utvrdimo kako izgleda nesto sto nam se mozda i ne svidja, ionako na hwb-u nije obicaj da se podvaljuje bilo kakva roba tako da taj dio oko povjerenja da je sve ispravno ne treba provjeravati, za cijenu ti nisam nista napisao jer je vise nego korektna
     
    aNaToMiC ! likes this.
  5. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Uzeo sam od prijatelja kučište, njemu otišao telefon pa prodavao dijelove. Meni je lično gold + black 10 puta ljepša kombinacija nego silver i black. Ako neko ima želju ipak silver, evo mu staro kučište pa nek vraća.

    Ako neko misli da je slučajno fake kučište a želi kupiti telefon, otvorit ćemo ga pa nek pogleda iznutra kučište, apple oznake i flat kablove.

    Gore sam i rekao, testirajte telefon kako god želite do mile volje, nije problem.

    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 11, 2018
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Otislo juce, zaboravio napisati lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.