P: Monitor Philips 27"

Discussion in 'Računari i komponente' started by JVC, May 2, 2018.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    Posto sam na prvom postu zabrljao naslov, evo ponovo kako treba.


    Monitor Led Philips 27" FulHD, model 275C koristen 2-3 mjeseca bez packe, garancija haman 2g. Kupljen u sarajevu,
    Detaljno na llinku:
    https://www.philips.ie/c-p/275C5QHAW_00/brilliance-led-backlit-lcd-monitor
    Cijena fiksna za forumase 450Km,
    Posjeduje svu opremu, kutiju, garantni list, racun, kablove,itd.
     
  2. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kakva je to socijala fhd na 27'' pih
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Za corave, i sl, slika ubija ali idem na 4k pa zato prodajem, inace nibih vjeruj
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Sta je ba raja zar nikome netreba odlican monitor haman nov po finoj cijeni 25% nize od cijene u radnji, zar je dotle doslo :D
    Ako kome treba mozemo se malo dogovoriti, ako ne hebi ga neka stoji za rezervu bolje nego ga djabe dati.
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    za forumase zadnja cijena 400km skoro 2g garancije, full pakovanje, kosta trenutno oko 600km. tako da je ovo bas najnize, meni je stigao novi vei dobio sam popust pa mogu i ja malo.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Da imam kome svoj prodati moglo bi se ovo i pazariti :D
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    polako, nezuri mi se
    legao 32" pa zato ovaj prodajem inace nebi vjeruj da je vrh
     
  8. black

    black Komšija

    Imam Philips 274E, panel IPS beton, dobre boje visok kontrast. Meni ne treba vise od 1080p, svakako nemam grafu da gura 1440p ili 4K.

    Sent from my HTC 10 using Tapatalk
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Monitor je fakat beton, jos je ovaj visa klasa, ali posto sam mijenjao cijelu konfiguraciju, gradicka pofina reko daj, i monitor malo veci jer je za multimedije, i kao graficka radna stanica, ma philips sve da ne prodam isloristit ce se u kuci makar na denon receiver zakaocio kao displey za navigaciju, ili mijenjao za nesto sto meni treba ,mada sam sve pokupovao, ali nikad se nezna.
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    Cisto da se zna treba mi ssd disk za laptop pa bih ga mogao uzeti pod racun, naravno sta novije ne neko ohrdano groblje :D
     
  11. JVC

    JVC Overclocker

    Treba mi hard diskova sto veceg kapaciteta za 4k, usb 3.0 2,5" sto veceg kapaciteta, ssd, kuciste za vise diskova tipa orico, itd ako ko sta ima mozmo praviti dogovore.
    Ako nista neka stojo, nehranim ga, a za pare mi nije zapelo.