P/P: PS3

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Neso, Feb 1, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Neso

    Neso Komšija

    Procjena i prodaja Playstation 3 Super Slim 250 GB. Konzola je upaljena par puta i nema packe na sebi.

    Uz uredjaj dolazi jedan joystick i HDMI kabal...

    Igre koje imam bi prodao zajedno sa konzolom i dao bi ih ako bi se kupovalo u paketu za neke smijesne pare jer mi stvarno ne treba...

    1.Gran Turismo® 5 XL Edition
    2.GTA 5
    3.Uncharted 3: Drake's Deception
    4.Red Dead Redemption
    5.God of War Saga Includes:
    *God of War
    *God of War II
    *God of War III
    *God of War: Origins Collection which includes:
    *God of War: Chains of Olympus*
    *God of War: Ghost of Sparta*
    6.La Noire

    Sve su igre originalne u originalnim pakovanjima sa knjizicama po jedan put upaljene (mint stanje)...
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja sam prodavao super slim od 500gb, zamijenjen stock hdd sa wd scorpio black 7200 rpm zajedno sa 18 igara za nekih 650KM, i samo mi se jedan javio, ali tada sam vec bio odustao od prodaje, tako neka ti ovo bude neka vodilja.
     
  3. Neso

    Neso Komšija

    Ma opste ne pokusavam da izvucem neki bjesan novac... Neka priblizna relna cijena i to je to.

    Eh samo da jos napomenem da je konzola kupljena u USA. Sad dal to predstavlja neki problem oko online igranja ili ne stvarno ne znam al od mene je da naznacim :)
     
  4. wragg

    wragg Aktivista

    Zamolio bih i ja procjenu jer sam potencijalni kupac ako cijena bude prihvatljiva.
     
  5. Neso

    Neso Komšija

    Ima li iko da odredi pribliznu cijenu? :)
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    pogledaj na piku prosjek.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Samo trebaš naznačiti da je potreban US account da bi se God of War Chains of Olympus i Ghost of Sparta igrali, kodovi ne rade u EU/UK.
     
  8. aeRo

    aeRo Komšija

    Igre prodaji odvojeno, jeste da je teret ali izvuci ces troduplo vise para. Ovako u setu izgube na cijeni znacajno. Ovo sto Sena govori 650KM je smijesno, jer se za iste pare uzme PS4. Dzaba modifikacije, SSD-ovi, pizde materine, to bosnjo nece cijeniti niti biti spreman platiti vise zbog toga... Good luck
     
  9. Neso

    Neso Komšija

    Ma znam prijatelju to je nas mentalitet :) Bas sam prije neki dan gledao neki stan i covjek dize cijenu stana znatno jer je prije par godina stavio PVC stolariju :D

    Evo Vedo je zainteresovan pa cemo se valjda nesto dogovorit. Cesto sam na putu i nema me kuci po par mjeseci tako da i nemam vremena da ovo raspodajem i cijedim se sa vremenom :D
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Vedo Car :D
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Koji mu je ovo put. :lol: :lol: :lol:
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Za poklona je 'bem li vas :D
     
  13. Neso

    Neso Komšija

    Konzola jos uvijek tu... Komplet je 400 KM :smt006
     
  14. Neso

    Neso Komšija

    Ipak ce se Vedo naigrat :)

    Hvala na procjenama i moze lock.
     
  15. aeRo

    aeRo Komšija

    Zar nije za poklona :smt003
     
Thread Status:
Not open for further replies.